Cerhovice - Neumětely 4:0

V úvodu utkání dvakrát zahrozili hosté, Kubrychtovu střelu ovšem vyrazil Altman nad břevno a po chvíli sebral domácí brankář míč z hlavy Chvojky. To bylo od Šemíků na dlouhé minuty vše. Naopak domácí se postupně začali prosazovat. Skóre se měnilo po dvaceti minutách, kdy domácí v rozmezí dvou minut dvakrát udeřili. První gól připravil exligový Grund, který nacentroval z rohu na Mojžíše, který poslal hlavou míč do sítě. Druhý gól byl učebnicový, když několik přihrávek na jeden dotek mezi Pichlíkem a Mojžíšem přineslo šanci, kterou Pichlík nemohl zahodit – 2:0. Hosté nerezignovali a i když hráli nakopávanou, dostali se do vyložených šancí. Ale Vondrák ani Mackovič nedokázali skórovat. Gólem pak neskončila ani parádní střela Kejzlara, která šla těsně nad břevno. V samém závěru první půle se pak při šanci Mojžíše vytáhl skvělým zákrokem brankář hostů Veselý.

Po změně stran domácí měli další šance, Pichlík ani Mojžíš je ale nevyužili. Poté začali mít hosté navrch, neboť Cerhovice se více věnovaly bránění a nechtěly připustit opakování zápasu s Berounem B, kdy rovněž vedly 2:0 a nakonec prohrály. Hosté si vypracovali gólové šance, v zakončení ale vyhořeli. Neúčast Šebka byla více než patrná. Prostě se nenašel nikdo, kdo by jej nahradil, a tak se hosté gólu nedočkali. Zato domácí v 75. minutě zasadili Šemíkům další úder, když útočná dvojice Pichlík - Mojžíš přihrávkami na jeden dotek vyšachovala obranu a o úspěšné zakončení s postaral prvně jmenovaný – 3:0. Po tomto gólu brankář Veselý obdržel za nesportovní chování žlutou kartu, a protože již jednu měl, musel hřiště předčasně opustit. V brance jej nahradil Kubrycht a i on v 82. minutě lovil míč ze sítě. Švejda se opřel do míče za hranicí vápna a střelou k tyči zvýšil na 4:0. I když hosté hráli o deseti, v samém závěru mohli zkorigovat stav. Jenže Kejzlar i Vondrák v zakončení selhali.

Branky: Pichlík 2, Mojžíš, Švejda. Rozhodčí: Špicl – Ryska, Belanský. ŽK: Kalivoda, Pašek, Mojžíš - Veselý D., Veselý M. ČK: Veselý D. (N). Diváci: 90. Poločas: 4:0.