Po vyrovnaném prvním poločase hosté rozhodli o své výhře dvěma góly během deseti minut v úvodu druhé půle a poté zahodili další slibné šance.

Cerhovice – Hostomice 1:3

Lépe začali domácí, kteří mohli jít v osmé minutě do vedení. Po ideální přihrávce Jandy střílel z malého vápna Pichlík, jeho slabý pokus ale stihl Maršálek vykopnout z brankové čáry. Hostomice s postupem času setřásly nervozitu a vyrovnaly hru. A snaha hostů byla odměněna v 18. minutě, když Martin Kačírek překonal Altmana. Po půlhodině hry domácí sahali po vyrovnání, trestný kop Máchy ovšem Bohuněk vyrazil. O pět minut později již domácí jásali. Trestný kop v podání Pichlíka znamenal vyrovnání na 1:1.

Po přestávce se obraz hry změnil. Hosté, kteří předváděli ofenzivní fotbal plný pohybu, převzali režii utkání a během deseti minut dvakrát udeřili. Hostomice se dostaly do vedení hned ve 48. minutě, kdy se při rohu hlavou prosadil Budil. O sedm minut později již byl stav 1:3. Po zpětné přihrávce Bábíčka se do míče opřel Michal Kačírek, který propálil vše, co mu stálo v cestě. I ve zbytku zápasu měli hosté navrch. Při velkých šancích Spousty, Koryty, Vyskočila a Michala Kačírka ale úřadoval brankář Altman a skóre se tak již nezměnilo.

Cerhovice: Altman – Mácha, Huml, Mojžíš, Vonášek (Švihovec), Grund, Pichlík, Voráček (Jedlička), Kára, Hnízdil (Krumphanzl), Janda.

Hostomice: Bohuněk – Koryta, Budil, Sluka, Maršálek, Lenkvík, Kuba, Ma. Kačírek, Mi. Kačírek (Palivec), Bábíček, Spousta (Vyskočil).