Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Chlumec žije, záchranu má blízko

Chlumec – Výhra 3:1 nad Rožmitálem pořádně rozdmýchala naději na záchranu Chlumce v I. B třídě. Po utkání odpovídal na dotazy Deníku trenér Jaromír Schreiber.

13.6.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Před zápasem jste věděli, že výhra s Rožmitálem může hodně přispět k záchraně. Jak k tomu hráči přistoupili?
První poločas jsme hráli špatně, pozdě jsme přistupovali k protihráčům, vázla kombinace a hlavně pohyb, přesto jsme měli dvě nebo tři šance. Pomohla nám poločasová pauza, uklidnění a hlavně návrat k výkonu z Dalekých Dušníků. Ke třem gólům jsme přidali ještě břevno a dvě tyče.

Když dal Petr Veselý na 3:1, propukla velká radost?
Radost máme z každého gólu, ten třetí byl na uklidnění a navíc vstřelený s přehledem, takže paráda.

Záchrana ještě není tutová, ale hodně se přiblížila. Máte všechno spočítáno?
Není jasno. Rozhodující bude umístění v tabulce sestavené z dvanácti týmů z každé skupiny celé I. B třídy, to znamená být na 58. místě a lépe je záchrana. Bohužel systém tuto tabulku negeneruje, aspoň o tom nevím, takže sledujeme výsledky ve všech skupinách a počítáme body a skóre.

Autor: Jan Bežo

Získá Chlumec v Loděnice kýžené dva body k záchraně?

OBRAZEM: V Berouně slavnostně otevřeli babybox

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Ptejte se fotbalisty Lukáše Sklenáře

Beroun - Hostem Berounského deníku při on-line rozhovoru bude v pátek 20. října od 12 hodin fotbalista Lukáš Sklenář, který nedávno přestoupil do Českého Lva-Unionu Beroun.

KRÁTCE: V Berouně předají ve čtvrtek Cenu města Marii Holečkové a Karlu Žákovi

Beroun - V sále berounského kulturního domu Plzeňka se ve čtvrtek 19. října uskuteční slavnostní večer ke Dni vzniku samostatného československého státu.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Rezerva Králova Dvora se dočkala bodů

Králův Dvůr – Po postupu do I. B třídy si rezerva Králova Dvora určitě nepředstavovala, že bude po sedmi kolech bez bodového zisku.Toho se dočkala až v osmém kole na hřišti Dalekých Dušníků, kde vyhrála 7:3 (4:1).