Ve skupině A se dařilo vedoucí Chodouni, která opět bodovala naplno. Chodouňští si tentokrát smlsli na Mořince, která odjela s debaklem 0:4. Lídr byl jediným celkem, který vyhrál na své půdě. Chrustenice doma nestačily na Tetín B, Zdejcina prohrála s béčkem Všeradic 1:4 a ve dvou zápasech se zrodila remíza 1:1.

Chodouň - Mořinka 4:0 (2:0), branky: Štolba, Buben, Hyrba z pen., Flachs, diváci: 20, rozhodčí: Pos st. Nižbor B - Mořina 1:1 (1:1), branky: Boubín - Kopecký, diváci: 40, rozhodčí: Chvátal. Chrustenice - Tetín B 2:3 (1:2), branky: Heies Jiří 2 - Kasl 2, Jindra, diváci: 30, rozhodčí: Koza. Osov - Hýskov B 1:1 (0:1), branky: Procházka - Michalovský, diváci: 30, rozhodčí: Špicl. Zdejcina - Všeradice B 1:4 (0:2), branky: Berka - Hruška 2, Vinter, Dufek, diváci: 30, rozhodčí: Marek.

10. Zdejcina⋌ 4 0 0 4  5:20  0

Ve IV.B třídě se nedařilo lídrům. Doposud vedoucí Cerhovice B poznaly poprvé příchuť porážky. Ve Rpetech byl sice po půli stav nerozhodný 2:2, po změně stran se ale prosadili jen domácí, kteří nakonec vyhráli 3:2 a zaznamenali tak první body v letošní sezoně. Nedařilo se ani Lochovicím, které hostily Stašov B. Hosté se dostali v první půli do vedení 2:0. Po změně stran sice domácí snížili na 1:2, vyrovnání se ale nekonalo a Stašov B tak po výhře poskočil do čela tabulky.

Praskolesy B - Zaječov B 0:2 (0:2), branky: Rydrych Pavel 2, rozhodčí: Sekerka. Libomyšl - Kublov 0:3 (0:2), branky: Kratochvíl 2, Jungman, diváci: 40, rozhodčí: Vlachopulos P. Rpety B - Cerhovice B 3:2 (2:2), branky: Belda David 2, Endršt Radek - Uvízl, Fiala, diváci: 50, rozhodčí: Slabý. Chaloupky - Drozdov B 0:3 (0:3), branky: Opatrný, Bílek 2, diváci: 20, rozhodčí: Kadeřábek. Lochovice - Stašov B 1:2 (0:2), branky: Kohout - Kučera, Šabat V., diváci: 15, rozhodčí: Závora.

1. Stašov B⋌ 5 4 0 1 17:8  12
2. Cerhovice B⋌5 4 0 1 15:6  12
3. Lochovice⋌ 5 4 0 1 14:7  12
4. Kublov⋌ 5 3 1 1 13:5  10
5. Zaječov B⋌ 4 2 1 1  9:5   7
6. Libomyšl⋌ 4 2 0 2 11:5   6
7. Tlustice B⋌ 4 2 0 2 13:9   6
8. Drozdov B⋌ 5 2 0 3 11:13  6