Ve skupině A se hrál o víkendu šlágr kola, ve kterém druhý Nižbor B hostil vedoucí Chodouň. Zápas přinesl dělbu bodů a Chodouň si tak udržela na čele tabulky luxusní devíti bodový náskok. Na druhý Nižbor se mohla dotáhnout Mořina, jenže ta nedokázala v utkání s Osovem skórovat a hosté si tak odvezli po vítězství 1:0 tři body.

Body se dělily v utkání Mořinky s Chrustenicemi. Domácí vedli v prvním poločase již 2:0, hosté ovšem dokázali manko smazat. Přesto šli o poločase do kabin spokojenější domácí, kteří přidali třetí gól. V závěru utkání kopala obě mužstva penaltu. Jenže zatímco Mořinka v 82. minutě neuspěla, hostující Vlčko v poslední minutě z desítky vyrovnal na konečných 3:3. Remíza se zrodila i v Hýskově. Hostující Všeradice B nastoupily v deseti hráčích. Domácí sice měli mírně navrch, z několika šancí ale dokázali dát jen jeden gól a hosté v samém závěru dokázali vyrovnat na 1:1.

SK Nižbor B - Chodouň 1:1 (1:1), branky: Dolejš – Makarský, diváci: 50, rozhodčí: Kocourek. Mořinka - Chrustenice 3:3 (3:2), branky: Špaček 2, Jungman – Kosprd, Šmíd, Heies z pen., diváci: 32, rozhodčí: Koza. Baník Mořina - Osov 0:1 (0:1), branky: Linhart, diváci: 60, rozhodčí: Sekerka. SK Tetín B - Endeco Zdejcina 4:3 (2:1), branky: Zdechovan 2, Krtek, Komenda – Sedláček, Roubal, Miko, diváci: 20, rozhodčí: Ducký. FK Stejstav Hýskov B - Durisol Všeradice B 1:1 (0:0), branky: Junek – Suchý, diváci: 40, rozhodčí: Belanský.

10. Zdejcina⋌ 15  1 1 13 24:62  4

Nejvýraznější vítězství víkendového kola IV.B třídy zaznamenali fotbalisté Kublova, kteří deklasovali celek Chaloupek 7:1. Kublovští nadále ztrácí na vedoucí Cerhovice B šest bodů, lídr si tentokrát poradil s béčkem Tlustice v poměru 4:2. Nebodovaly třetí Lochovice, které prohrály v Drozdově 2:4. Divoká remíza byla k vidění v Zaječově, kde oba celky vstřelily čtyři branky.

Litavan Libomyšl - Praskolesy B 2:5 (1:2), branky: Prajzler, Erazím – Šimonovský, Polák, Cipra, Sudík, Šteiner, ČK: Prajzler, diváci: 20, rozhodčí: Kadeřábek. Zaječov B - SK Rpety B 4:4 (2:1), branky: Martinkovič 2, Kolkop, Rydrych P. – Schön 2, Jonák, Mojdl, diváci: 30, rozhodčí: Kros. Kublov - Chaloupky 7:1 (4:1), branky: Patera 2, Šimurda 2, Malec, Kratochvíl, Povolný - Vacura, rozhodčí: Chvátal. Union Cerhovice B - SK Tlustice B 4:2 (2:1), branky: Jedlička Luboš 2, Ječmen, Větrovský – Volráb 2, diváci: 30, rozhodčí: Pos st. Drozdov B - Slovan Lochovice 4:2 (2:1), branky: Šilhavý, Křivánek z pen., Ptáček, Dlouhý – Hrubý, Pichl, diváci: 25, rozhodčí: Pos ml.

 1. Cerhovice B⋌ 18 14 1  3 46:23 43
2. Kublov⋌ 17 11 4  2 56:19 37
3. Lochovice⋌ 17  9 5  3 34:24 32
4. Stašov B⋌ 17  9 2  6 38:28 29
5. Drozdov B⋌ 18  9 0  9 42:40 27
6. Zaječov B⋌ 17  7 4  6 43:36 25
7. Libomyšl⋌ 17  5 3  9 29:32 18
8. Tlustice B⋌ 17  5 2 10 36:44 17