Mořina, která měla skvělý vstup do soutěže podruhé v řadě klopýtla s celkem z chvostu. Chrustenice si odvezly z půdy lídra nečekaně bod za remízu 1:1. Do čela se tak posunula Chyňava, která porazila Zdejcinu 3:0. První půle sice byla vcelku vyrovnaná, po první brance se ale zápas zlomil. Po změně stran již na hřišti dominovala domácí Chyňava. Dvoubrankové vedení na půdě Litně neudrželi fotbalisté Hýskova B. Ti o půli vedli 3:1, nakonec se ale body dělily.

Stašov B – Chodouň 2:1 (1:1), branky: Panocha Milan, Nováček – Flachs, diváci: 30, rozhodčí: Chvátal. Mořina – Chrustenice 1:1 (1:1), branky: Kubín Roman – Šmíd Miroslav, diváci: 50, rozhodčí: Kušo. Chyňava – Zdejcina 3:0 (1:0), branky: Dušan Pivoňka 2, Zdeněk Steiner, diváci: 100, rozhodčí: Marx. Liteň – Hýskov B 3:3 (1:3), branky: Kináč, Eliášek T. 2 – Červený, Poláček, Kracík, rozhodčí: Krupa. Všeradice B – Osov 6:4 (3:2), branky: Vynš 2, Šteffl 2, Vejvoda, Augusta – Kotal, Routa, Vokoun, Hošťálek, diváci: 60, rozhodčí: Šnajdr.

10. Zdejcina ⋌6  1 1 4­   8:18  4

Chaloupky vedou IV.B třídu již o čtyři body. Lídr si o víkendu zastřílel proti béčku Tlustice, kterou porazil 4:0. Druhý Žebrák B se představil na hřišti v Praskolesích. Domácí rezervu posílilo pár hráčů áčka a nakonec se po remíze 3:3 body dělily.

Chaloupky – Tlustice B 4:0 (2:0), branky: Rossenbaum Pavel, Hodek Pavel, Bejček Lukáš, Motl Václav, diváci: 70, rozhodčí: Chvátal. Lochovice B – Drozdov B 0:2 (0:0), branky: Pergl Pavel, Pergl Tomáš, diváci: 40, rozhodčí: Kareš. Zaječov – Újezd B 1:0 (1:0), branka: Studený Pavel, diváci: 30, rozhodčí: Pos. Praskolesy B – Žebrák B 3:3 (2:2), branky: Šteiner Adam, Jun Jakub, Zelenka Jaroslav – Hnízdil Marek 2, Raška Václav, rozhodčí: Koza. Rpety B – Komárov B 5:2 (1:2), branky: Drábek Jakub, Langer Matěj 2, Mojdl Jiří, Milan Svoboda – Hloušek Jakub, Svoboda Michal, rozhodčí: Kušo.

1. Chaloupky ⋌6  5 1 ­0  23:5  16

2. Žebrák B ⋌6  3 3 0  ­14:11 12

3. Zaječov ⋌6  3 2 ­1  20:11 11

4. Drozdov B ⋌6  2 2 2  ­17:15  8

5. Rpety B ⋌6  2 2 2  ­16:18  8

6. Tlustice B ⋌6  2 2 2  ­13:15  8

7. Újezd B ⋌6  2 1 3  ­10:8   7

8. Komárov B ⋌6  1 1 4  ­10:18  4