Králův Dvůr B - Velká Dobrá 1:2

V prvním poločase byli mírně lepší domácí, kteří se také dostali brzy do vedení. V šesté minutě dostal Brazilec Victor pěkný míč za obranu, hosté místo toho, aby se snažili bránit, reklamovali ofsajd a osmnáctiletý Jihoameričan následně udělal kličku Červenkovi a zakončil do prázdné branky. Jenže to bylo od Králova Dvora na dlouho vše. Ani hosté se do útoku příliš nehrnuli a když už se náhodou dostali do šance, brankář Kudrna nemusel zasahovat.

Nezáživná podívaná pokračovala i ve druhém poločase. S postupem času hosté začali přebírat otěže a v 57. minutě mohli vyrovnat. Jenže brankář Kudrna nejprve vychytal Stolára a poté zázračně vyrazil i dorážku Davida Hrubého. Velká Dobrá se dočkala až o pět minut později. Při rychlém protiútoku vypálil zpoza vápna střídající Závora a jeho střela zapadla přesně k zadní tyči. Po chvilce mohli jít domácí opět do vedení. Patera povodil v šestnáctce Lva, místo střely ve vyložené pozici ale volil přihrávku na Juckema, kterou Červenka dokázal zneškodnit. V 72. minutě hosté šli do vedení. Po sérii chyb domácí obrany odcentroval David Hrubý a na hranici malého vápna se prosadil volný Radek Duda. Poté se Velká Dobrá soustředila hlavně na obranu. Domácí se snažili vyrovnat, jenže upadli spíše do křeče a branku hostů již vážněji neohrozili.

Branky: 6. Victor - 64. Závora, 72.Duda. Rozhodčí: Jurčovský. ŽK: Ďurčanský, Lev, Polák, Závora (všichni VD). Poločas: 1:0. Diváci: 80.

Králův Dvůr B: Kudrna - Machovec, Gustavo, Minařík, Krupička, Patera (83. Hrudka), Picek (79. Pavlišta), Juckem, Řehoř, Frydrych, Victor.

Velká Dobrá: Červenka - Naňko (46. Stolár), Ďurčanský, Lev, Duda, Hrubý D., Polák, Hrubý J., Jícha (59. Závora), Machek, Bílek.