Praskolesy – Dobříš 4:2

V první šanci se ocitl hned v úvodu Čihař, ale pak se začali více prosazovat hosté, ovšem brankář Lukavský si poradil se střelami Bártla i Šebka, přímý volný kop Lišky odvrátili obránci, bombu Webera stačil domácí gólman vyrazit a Šebek i Modlík stříleli těsně vedle branky. V této fázi utkání měli domácí jedinou příležitost, když Čihař nedosáhl na polovysoký centr, ale ve 37. minutě posoudil rozhodčí souboj Webera s Žaludem jako nedovolený a z pokutového kopu vsítil Čihař vedoucí gól. Vzápětí mohl vyrovnat Procházka, ale jeho střela jen těsně minula tyč domácí branky. Začátek druhé půle zastihl Dobříš v nedbalkách, a tak ve 46. minutě po chybách obrany zvýšil Čihař na 2:0. A třetí gól na sebe nenechal dlouho čekat. V 53. minutě po autovém vhazování zvýšil P. Hrdlička na 3:0. Ani za tohoto stavu se hosté nevzdali. Několik šancí Dobříš sice zahodila, v 76. minutě ale zakončil Šebek sólo Puchmajera – 3:1. Vzápětí pak bombu Procházky vyrazil Lukavský před sebe a dobíhající Karas překopl prázdnou branku. Hned z protiútoku udeřilo, když se uvolnil Čihař, který završil hattrick – 4:1. Pátý gól pak mohl připojit po sólu Fenik, na Jechorta ale nevyzrál. V 82. minutě Dobříš snížila na 4:2. Bombu Webera brankář neudržel, Šebek dorážel nejprve do tyče, odražený míč ale přece jen poslal do sítě. Snížit pak mohl Karas jehož hlavičku po rohovém kopu vyhlavičkovali z brankové čáry domácí obránci a Puchmajerovu střelu stačil Lukavský zachytit. Ještě v poslední minutě mohl zvýšit opět Čihař, ale Jechort byl tentokráte proti.

Praskolesy: Lukavský – Smetana (Štajner), Hrdlička J., Drábek, Hacmac, Čihař, Perman, Žalud, Kadeřábek, Kašpárek, Hrdlička P. (Fenik)