ČLU Beroun – Sp. Příbram 0:1

Fotbal, krajský přebor

Domácí vstoupili do utkání mnohem lépe než hosté z Příbrami. Hned v páté minutě chyboval v rozehrávce příbramský obránce Šutek a dvojice berounských hráčů se řítila sama na brankáře Solnaře. Michal Novák ale branku velmi těsně přestřelil.

Po chvíli donutili domácí hráči hosty k další hrubce. Tentokrát chyboval Stein– bauer a jeho minelu a sólo Miloše Nováka musel hasit skvělým zákrokem brankář Solnař. Když se poté již podařilo domácím překonat brankáře Příbrami, chybělo ke gólu trochu štěstí. Další šance domácích totiž skončila po přímém kopu Grajcara na tyči.

Hosté o sobě dali porvé vědět po půlhodině hry, Macek ale na Hosnédla nevyzrál. Důležitý moment přišel těsně před přestávkou. To již „ožlucený“ Pravda opět nedokázal zastavit domácí útok jinak než faulem a rozhodčí Nehasil mu ukázal obě barevné karty a směr, kterým jsou kabiny.

Kdo by ale čekal po přestávce koncert domácích v početní výhodě, šeredně by se zmýlil. Oslabení hosté totiž nastoupili do druhého dějství jako polití živou vodou. Začali berounské přehrávat a vytvořili si daleko více střeleckých příležitostí. Jenže všechny končily buď mimo brankovou konstrukci, nebo v náruči Hosnédla.

V 70. minutě berounský brankář zázračně vychytal dorážky Šutka a Dražana, ke kterým se dostal míč po jedné ze skrumáží v šestnáctce. Deset minut před koncem ke gólu nevedla akce Svobody s Dražanem, když zakončoval Roušar mimo.

S postupem času vše začalo nasvědčovat tomu, že se oba celky o body podělí, jenže rozhodla 86. minuta. Střílený přímý kop z pravé strany posadil Dražan na hlavu Svobody, který nechytatelně prodloužil do sítě k zadní tyči Hosnédlovi svatyně – 0:1. Beroun si tak připsal první letošní porážku