ČLU Beroun - Dobříš 3:3

Fotbal, kr. přebor st. dorostu

Od začátku se hrál oboustranně útočný fotbal. Hosté již ve druhé minutě zužitkovali rohový kop, po kterém Procházka vstřelil úvodní gól zápasu. O tři minuty později však domácí Rys srovnal na 1:1 a ve 23. minutě otočil skóre Hruška, když využil zbytečné ztráty míče hostů – 2:1.
Brankové hody však pokračovaly. Ve 30. minutě posadil Šebek trestný kop na hlavu Tuháčkovi, a ten znovu vyrovnal – 2:2.


Vzápětí si Berounští málem dali vlastní branku, ale do jejich sítě se trefil až ve 40. minutě Šimonovský po samostatné akci z půlky hřiště – 2:3.
Druhou půli začali lépe opět Dobříšští. Průnik Zahouta zlikvidoval brankář, střelu Tomáška po hezké akci Pince zblokovali obránci.


V 58. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Tuháček a vzápětí posoudil rozhodčí zákrok Procházky v pokutovém území jako nedovolený a Krčma srovnal na 3:3.


Domácí pak měli velkou převahu, zvláště když byl v 75. minutě vyloučen ještě dobříšský Šimonovský, ale jejich střely byly většinou nepřesné. Utkání tak skončilo nakonec dělbou bodů.

ČLU Beroun - Dobříš 1:1

Fotbal, kr. přebor ml. dorostu

Ve vyrovnaném zápase se hosté ujali vedení ve 30. minutě brankou Šraina, který zakončil pěknou kombinaci – 0:1. Oba celky si poté vytvořily několik vyložených šancí, ale do přestávky se již skóre nezměnilo.


Druhá půle začala tvrdou střelou hostujícího Pavlíka a několika šancemi na obou stranách. Trefili se ovšem již pouze domácí, a to v 67. minutě, kdy se zblízka prosadil Čížek – 1:1.