Z jednání STK + KM

1. Výsledky soutěží:
Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet).

2. NAŘÍZENÉ UTKÁNÍ (změna úředního začátku):
- OP muži – č. 1302 – Drozdov – Žebrák – sobota – 15.11. 2014 – 10:30 hodin – hřiště Drozdov
(Důvod: nedostatek RO pro obsazení utkání)

3. Pokuty – viz RMS 2014 / 2015 – Sazebník pokut (SP):
Zadní Třebaň – OP č. 1201 – 100,- Kč – SP5
Vižina – III.A č. 1202 – 300,- Kč – SP4

4. Předběžný začátek soutěží – jaro 2015:
- OP + III. třídy – 21.-22. března 2015 (14. kolo) – konec soutěží (poslední kolo) 13.-14.6. 2015
- IV. třídy, OPD, OPstŽ, OPmlŽA – 4.4. 2015 (10. kolo) a OPmlŽB – 18.4. 2015 (8. kolo) – poslední kolo těchto uvedených soutěží bude 30.-31.5. 2015.
Kvalifikace OPmlŽ ve středu 10.6. 2015 a odveta 13. nebo 14.6. 2015 (dle soupeřů).

5. Schválený turnaj:
- Hořovicko – (roč. 2004 a mladší) – sobota – 18.1. 2015 – sportovní hala Králův Dvůr – od 9:00 hodin

6. Soupisky:
- ČL-U Beroun B – STK provedla kontrolu soupisky ČL-U Beroun v utkání OP č. 1203 – bez závad

7. Halový OP – ml. žáci – neděle – 7.12. 2014 – 8:00 hodin – sportovní hala Králův Dvůr:
- zúčastní se povinně: Králův Dvůr, Loděnice, ČL-U Beroun B, Hýskov, Hořovicko, Cerhovice / Drozdov, Žebrák, Chodouň / Zdice.

8. Halový OP – st. žáci – neděle – 21.12. 2014 – 8:00 hodin – sportovní hala Králův Dvůr:
- zúčastní se povinně: Králův Dvůr B, Zdice / Chodouň, ČL-U Beroun B, Neumětely, Podluhy / Rpety, Praskolesy, Nižbor, Tlustice / Drozdov.

Oba turnaje ml. a st. žáků se hrají dle soupisek PODZIM 2014! Propozice turnajů budou uveřejněny v příštích ÚZ. VSTUP na hrací plochu v obuvi s černou podrážkou PŘÍSNĚ ZAKÁZÁN (žádné turfy a podobně) !!!

9. Členské karty – FAČR – dodatky:
Z FAČR dorazily další dodatky členských karet. Zástupci klubů si členské karty FAČR pro své členy mohou vyzvednout po dohodě se sekretářem OFS (mobil: 737 318 428).
(Jedná se o tyto kluby: Mořinka, Stašov, Zaječov).

10. Oficiální názvy klubů:
Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz

11. INFO:
- HLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ – viz RMS 2014 / 2015 – článek 22 (dodržujte „uzávěrku" hlášení výsledků – tj. 22:00 hodin) !!!

Z jednání DK

PŘEDVOLÁNÍ:
Ve čtvrtek dne 20. listopadu 2014 v 16:15 hodin se dostaví do DK rozhodčí kopané BICAN Josef a CHVÁTAL Vladimír. Důvod: na základě návrhu na potrestání od PÚ (přešetřujícího úseku) OKR OFS Beroun.

6.11. 2014
NEPODMÍNĚNĚ:
VÁŇA David – Mořina – 2 soutěžní utkání – DŘ čl. 12/2c
PETÁK Milan – Chodouň – 1 soutěžní utkání – DŘ čl. 19/1
FIŠER Ladislav – Tmaň – 2 soutěžní utkání – DŘ čl. 12/2c
KAPLAN David – Tmaň – 7 soutěžních utkání – DŘ čl. 11/3b
BLÁHA Pavel – Tlustice – 3 soutěžní utkání – DŘ čl. 13/1b
KOSPRD Luboš – Chyňava – 4 soutěžní utkání – DŘ čl. 13/1b
MÍKA Antonín – Neumětely – 1 soutěžní utkání – DŘ čl. 19/1
BOUČEK Karel – Vižina – 5 měsíců – zákaz výkonu funkce kapitána družstva (7.11. – 7.12. 2014 a 20.3. – 20.7. 2015) - DŘ 17/1a

POŘÁDKOVÁ POKUTA:
VIŽINA – 800,- Kč – porušení pořádku asociace členem klubu – DŘ oddíl 22, článek 30

ŽÁDOST:
KÁCHA Jakub – Újezd, MÜLLER Michal – Březová, - oba – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 1 týden nepodmíněně se mění na 1 týden s podmínkou do 30.6. 2015
PÁRPEL Josef – Chyňava – žádosti se nevyhovuje

Z jednání KR

Výroční schůze RO:
- sobota – 31.1. 2015 – 9:00 hodin – Zdice – Restaurace „U ZÍMŮ

OBSAZENÍ SOUTĚŽÍ:
OFS Beroun - 15. - 16.11. 2014 - úřední začátek ve 13:30 hodin

OP 1 3 0 1 Tlustice - Zadní Třebaň so Kareš, Plecitý, Blažek
13. kolo 1 3 0 2 Drozdov - Žebrák so 10:30 (nařízení STK) Marx, Bidšovský, Janda
1 3 0 3 Trubín - Chyňava so (dohoda) Mázdra, Špivák, Gall
1 3 0 4 Osek - Všeradice so Bidšovský, Marx, Janda
1 3 0 5 Stašov - Komárov so Hájek, Sekerka, Koza
1 3 0 6 Neumětely - ČL-U Beroun B so Koldová, Palek, Špicl M.
1 3 0 7 Chlumec - Loděnice B so (změna) Pánek, Veverka, Štěpánek

III. A 1 3 0 1 Chodouň - Karlštejn ne 10:15 Knotek
13. kolo 1 3 0 2 Hudlice - Lužce ne Plecitý
1 3 0 3 Zdice B - Tmaň ne Bidšovský
1 3 0 4 Nižbor B - Svatá ne Pos
1 3 0 5 Králův Dvůr B - Tetín so Špicl J.
1 3 0 6 Vižina - Cembrit so Řevnice Šnajdr
1 3 0 7 Vysoký Újezd - Nový Jáchymov ne Špicl J.

III. B 1 3 0 1 Felbabka - Březová so Chvátal
13. kolo 1 3 0 2 Újezd - Podluhy so Bican
1 3 0 3 Rpety - Praskolesy so Kros
1 3 0 4 Chaloupky - Všeradice B so 10:30 Komárov Blažek
1 3 0 5 Lochovice - Hostomice B so Belanský
1 3 0 6 Neumětely B - Cerhovice B ne Krbec
1 3 0 7 Broumy - Běštín ne Marx

III. B dohr. 1 0 0 3 Běštín - Chaloupky po 13:30 17.11. Špicl J.

Nábor nových rozhodčích:
– KR OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese info@ofsberoun.cz.
-pm-