OFS Beroun - 29. - 31.5.2009 - úřední začátek v 17 hodin:

OP: ČLU Beroun B - Z. Třebaň (NE - 10.15 - Na Ostrově - Závora - Špicl, Setnička). Praskolesy - Cerhovice (SO - Krůta - Kros, Pergl). Stašov - Osek (SO - Kareš - Ducký, Kušo). Loděnice B - Trubín (NE - Ryska - Vodička, Belanský). Újezd - Zdice B (NE - Hájek - Egrt, Filip). Neumětely - Nižbor (SO - Šnajdr - Filip, Štuksa).

III.A: Broumy - Srbsko (SO - Anýž). Svatá - Kublov (SO - Plecitý). Hudlice - Karlštejn (NE - Marek). Hýskov - Lužce (SO - Svoboda). Tmaň - Nový Jáchymov (SO - 10.15 - hř.Chodouň - Sekerka). Tetín - Nižbor B (SO - Mázdra). Chodouň - Cembrit Beroun (NE - 10.15 - Mázdra).

III.B: Běštín - Podluhy (NE - 14 - Chvátal). Osov - Hostomice B (SO - 14 - Bartovský). Drozdov - Osek B (SO - Špicl). Chlumec - Zaječov (NE - Anýž). Újezd B - Všeradice (SO - Müller). Neumětely B - Vižina (NE - 14 - Deraj). Žebrák B - Rpety (NE - Ducký).

IV.A: Chrustenice - Z. Třebaň B (NE - Bartovský). Svatá B - Vysoký Újezd (NE - Svoboda). Stašov B - Mořinka (NE - 10.15 - Štuksa). Mořina - Všeradice B (SO - Koza). Zdejcina - Chyňava (NE - Sekerka). Tetín B - Liteň (NE - Červenka).

IV.B: Felbabka - Libomyšl (NE - 14.30 - hř.Podluhy - Kareš). Praskolesy B - Březová (NE - Pos ml.). Chaloupky - Zaječov B (NE - 10.15 - hř.Komárov - Müller). Komárov B - Lochovice (NE - Kros). Tlustice B - Broumy B (NE - Šnajdr). Cerhovice B - Rpety B (NE - Kušo).

OPD: Hýskov - Podluhy (NE - 10 - Kušo). Újezd - Nový Jáchymov (NE - 14 - Egrt). Hostomice - Žebrák (NE - 24.5. – 14 - Štuksa).

OPŽA: Z. Třebáň - Všeradice (NE - 15 - Koza). Vysoký Újezd - Zdice (SO - 15 - Deraj). Hýskov - Nižbor (SO - 15 - Svoboda). Loděnice - Neumětely (NE - 15 - Belanský).

OPŽB: Hostomice - Zaječov (NE - 10.15 - Deraj). Drozdov - Lochovice (SO - 15 - Špicl). Tlustice - Rpety (NE - 14.30 - Šnajdr). Žebrák - Újezd (NE - 15 - Ducký).

OpmlŽ: Drozdov - Hostomice (PÁ - 17.30 - Ryska). Komárov - Rpety (PÁ - 17.30 - Filip). Hudlice - Lochovice (PÁ - 17.30 - Knotek).

KP Ž: ČL-U Beroun - Jílové (SO - 9.30/ 11.30 - Hůla - Knotek, Červenka).

II. liga žen: Karlštejn - Liteň (SO - 10.30 - Žáková - Filip, Marx).

KP D: ČL-U Beroun - Rakovník (NE - 10.15/ 12.30 - Prokeš - Košťálek, Hůla).

OFS Beroun - 5. - 7.6.2009 - úřední začátek v 17 hodin:

OP: Z. Třebaň - Tlustice (SO - Mázdra - Ryska, Gall). Nižbor - Újezd (SO - Závora - Špicl, Knotek). Zdice B - Loděnice B (NE - Špicl - Závora, Šnajdr). Trubín - Stašov (NE - Drábek - Marx, Pecka). Osek - Praskolesy (SO - Šnajdr - Müller, Filip). Cerhovice - ČLU Beroun B (SO - Ducký - Sekerka, Chvátal).

III.A: Srbsko - Chodouň (NE - Marek). Cembrit Beroun - Tetín (NE - 10.15 - Krůta). Nižbor B - Tmaň (NE - 14 - Chvátal). Nový Jáchymov - Hýskov (NE - Koza). Lužce - Hudlice (NE - Pos ml.). Karlštejn - Svatá (SO - Hájek). Kublov - Broumy (NE - 10.15 - Kros).

III.B: Podluhy - Žebrák B (SO - Kareš). Rpety - Neumětely B (SO - Červenka). Vižina - Újezd B (SO - 10.15 - Kros). Všeradice - Chlumec (SO - Anýž). Zaječov - Drozdov (SO - Svoboda). Osek B - Osov (NE - Svoboda). Hostomice B - Běštín (SO - Vodička).

IV.A: Z. Třebaň B - Tetín B (NE - Pos st.). Liteň - Zdejcina (SO - Deraj). Chyňava - Mořina (NE - Bartovský). Všeradice B - Stašov B (NE - Plecitý). Mořinka - Svatá B (SO - hř.Lužce - Koza). Vysoký Újezd - Chrustenice (SO - Drábek).

IV.B: Libomyšl - Cerhovice B (SO - 14 - Bartovský). Rpety B - Tlustice B (NE - 14 - Deraj). Broumy B - Komárov B (NE - Sekerka). Lochovice - Chaloupky (SO - Kušo). Zaječov B - Praskolesy B (NE - Vodička). Březová - Felbabka (SO - 14 - hř.Bzová - Plecitý).

OPD: Nový Jáchymov - Hýskov (NE - 14 - Koza). Podluhy - Vysoký Újezd (SO - 14.30 - Kareš).

OPŽA: Loděnice - Z. Třebáň (NE - 15 - Pos ml.). Neumětely - Hýskov (SO - 15 - Belanský). Nižbor - Vysoký Újezd (SO - 14.30 - Knotek). Zdice - Všeradice (NE - 15 - Šnajdr).

OPŽB: Újezd - Tlustice (SO - 10.30 - Štuksa). Rpety - Drozdov (SO - 15 - Červenka). Lochovice - Hostomice (SO - 15 - Kušo). Zaječov - Osek (NE - 15 - Vodička).

OpmlŽ: Hostomice - Rpety (PÁ - 17.30 - Špicl). Drozdov - Komárov (PÁ - 17.30 - Müller). Hudlice - Zdice (PÁ - 17.30 - Svoboda).