OFS Beroun - 23. – 24.5.2009 - úřední začátek v 17 hodin:

OP: Nižbor - Tlustice (SO - Svoboda - Marek, Kušo). Zdice B - Neumětely (NE - Krůta - Kros, Belanský). Trubín - Újezd (NE - Sekerka - Mázdra, Knotek). Osek - Loděnice B (SO - Mázdra - Hájek, Knotek). Cerhovice - Stašov (SO - Egrt - Vodička, Belanský). ČLU Beroun B - Praskolesy (NE - 10.15 - Na Ostrově - Vodička - Filip, Červenka).

III.A: Srbsko - Cembrit (NE - Pos ml.). Nižbor B - Chodouň (NE - 14 - Hájek). Nový Jáchymov - Tetín (NE - Pecka - Marx, Svoboda). Lužce - Tmaň (NE - Bartovský). Karlštejn - Hýskov (SO - Sekerka). Kublov - Hudlice (NE - 10.15 - Špicl). Broumy - Svatá (SO - Ryska).

III.B: Podluhy - Rpety (SO - Kros). Vižina - Žebrák B (SO - 10.15 - Koza). Všeradice - Neumětely B (SO - Chvátal). Zaječov - Újezd B (SO - Špicl). Osek B - Chlumec (NE - Plecitý). Hostomice B - Drozdov (SO - Kareš). Běštín - Osov (NE - 14 - Šnajdr).

IV.A: Zadní Třebáň B - Liteň (NE - Koza). Chyňava - Tetín B (NE - Chvátal). Všeradice B - Zdejcina (NE - Ducký). Mořinka - Mořina (SO - hř.Lužce - Pos st.). Vysoký Újezd - Stašov B (SO - Závora). Chrustenice - Svatá B (NE - Ryska).

IV.B: Libomyšl - Rpety B (SO - 14 - Plecitý). Broumy B - Cerhovice B (NE - Marek). Lochovice - Tlustice B (SO - Červenka). Zaječov B - Komárov B (NE - Závora). Březová 08 - Chaloupky (SO - 14 - hř.Bzová - Bartovský). Felbabka - Praskolesy B (NE - 14.30 - hř.Podluhy - Kareš).

OPD: Podluhy - Újezd (SO - 14.30 - Kros). Vysoký Újezd - Hýskov (NE - 14 - Červenka). Předehrávka: č.u. 1004 Hostomice - Žebrák (NE - 14 – Štuksa).

OPŽA: Neumětely - Zadní Třebáň (SO - 15 - Kareš). Nižbor - Loděnice (SO - 14.30 - Kušo). Zdice - Hýskov (NE - 15 - Belanský). Všeradice - Vysoký Újezd (NE - 15 - Ducký).

OPŽB: Rpety - Žebrák (SO - 15 - Štuksa). Lochovice - Tlustice (SO - 15 - Červenka). Zaječov - Drozdov (NE - 15 - Závora). Osek - Hostomice (NE - 14.30 - Plecitý).

OPmlŽ: Hostomice - Komárov (PÁ - 17.30 - Závora). Rpety - Drozdov (PÁ - 17.30 - Kros). Lochovice - Zdice (PÁ - 17.30 - Sekerka).

Finále okresního kola poháru ČMFS: FC Freyburg Trubín - Union Cerhovice (ST - 27.5. – 17.30 – Hájek - Klečka, Krupa).

OFS Beroun - 29. - 31.5.2009 - úřední začátek v 17 hodin:

OP: Český Lev – Union Beroun B - Ostrovan Zadní Třebáň (NE - 10.15 - Na Ostrově - Závora - Špicl, Setnička). Praskolesy - Union Cerhovice (SO - Krůta - Kros, Pergl). Stašov - Slavoj Osek (SO - Kareš - Ducký, Kušo). AFK Loděnice B - FC Freyburg Trubín (NE - Ryska - Vodička, Belanský). Doubravan Újezd - FK Olympie Zdice B (NE - Hájek - Egrt, Filip). Horymír Neumětely - SK Nižbor (SO - Drábek - Šnajdr, Štuksa).

III.A: Broumy - Srbsko (SO - Anýž). Svatá - Kublov (SO - Plecitý). Hudlice - Karlštejn (NE - Marek). Hýskov - Lužce (SO - Svoboda). Tmaň - Nový Jáchymov (SO - 10.15 - hř.Chodouň - Sekerka). Tetín - Nižbor B (SO - Mázdra). Chodouň - Cembrit (NE - 10.15 - Mázdra).

III.B: Běštín - Podluhy (NE - 14 - Chvátal). Osov - Hostomice B (SO - 14 - Bartovský). Drozdov - Osek B (SO - Špicl). Chlumec - Zaječov (NE - Drábek). Újezd B - Všeradice (SO - Müller). Neumětely B - Vižina (NE - 14 - Deraj). Žebrák B - Rpety (NE - Ducký).

IV.A: Chrustenice - Zadní Třebáň B (NE - Bartovský). Svatá B - Vysoký Újezd (NE - Svoboda). Stašov B - Mořinka (NE - 10.15 - Štuksa). Mořina - Všeradice B (SO - Koza). Zdejcina - Chyňava (NE - Sekerka). Tetín B - Liteň (NE - Červenka).

IV.B: Felbabka - Libomyšl (NE - 14.30 - hř.Podluhy - Pos st.). Praskolesy B - Březová 08 (NE - Pos ml.). Chaloupky - Zaječov B (NE - 10.15 - hř.Komárov - Müller). Komárov B - Lochovice (NE - Kros). Tlustice B - Broumy B (NE - Šnajdr). Cerhovice B - Rpety B (NE - Kušo).

OPD: Hýskov - Podluhy (NE - 10 - Kušo). Újezd - Nový Jáchymov (NE - 14 - Egrt).

OPŽA: Zadní Třebáň - Všeradice (NE - 15 - Koza). Vysoký Újezd - Zdice (SO - 15 - Deraj). Hýskov - Nižbor (SO - 15 - Svoboda). Loděnice - Neumětely (NE - 15 - Belanský).

OPŽB: Hostomice - Zaječov (NE - 10.15 - Deraj). Drozdov - Lochovice (SO - 15 - Špicl). Tlustice - Rpety (NE - 14.30 - Šnajdr). Žebrák - Újezd (NE - 15 - Ducký).

OpmlŽ: Drozdov - Hostomice (PÁ - 17.30 - Ryska). Komárov - Rpety (PÁ - 17.30 - Filip). Hudlice - Lochovice (PÁ - 17.30 - Knotek).