OFS Beroun - 25.-27.9. - úřední začátek v 16.30 hodin:

OP: Chlumec - Nižbor (NE - Kareš - Hájek, Plecitý), Trubín - Tetín (NE - Krůta - Kros, Pecka), Zdice B - Komárov (NE - Müller - Ryska, Koza), Z. Třebaň - Neumětely (SO - Mázdra - Marx, Vlachopulos A), Osek - Tlustice (SO - Vodička - Kareš, Spiegl), Cerhovice - Beroun B (SO - Egrt - Plecitý, Kubát), Újezd - Stašov (NE - Špicl - Závora, Vodička).

III.A: Loděnice B - Nižbor B (NE - Chvátal), N. Jáchymov - Lužce (NE - Marx), Cembrit - Svatá (NE - 10.15 - Mázdra), Tmaň - Chrustenice (SO - 10.15 - Kros), Karlštejn - Srbsko (SO - 10.15 - Hájek), Vysoký Újezd - Hýskov (SO - Špicl), Všeradice - Hudlice (SO - Sekerka).

III.B: Vižina - Drozdov (SO - 13.30 - Bartovský), Rpety - Komárov B (SO - Kušo), Chodouň - Březová (NE - 10.15 - Sekerka), Žebrák B - Běštín (SO - Ducký), Osek B - Tlustice B (NE - Kušo), Hostomice B - Podluhy (SO - Šnajdr), Újezd B - Zaječov (SO - Müller).

IV.A: Chyňava - Osov (NE - Ducký), Mořina - Mořinka (SO - Chvátal), Z. Třebaň B - Tetín B (NE - Červenka), Liteň - Zdejcina (NE - Vlachopulos A), Všeradice B - Stašov B (NE - Kubát).

IV.B: Praskolesy B - Cerhovice B (NE - Šnajdr), Libomyšl - Chaloupky (SO - Marek), Kublov - Neumětely B (NE - 10.15 - Plecitý), Lochovice - Felbabka (SO - Červenka), Broumy - Zaječov B (NE - Spiegl).

OPD: Chyňava - Nižbor (SO - 10.15 - Vlachopulos P), N. Jáchymov - Hostomice (NE - 13.30 - Marx), Žebrák - Podluhy (NE - 10.15 - Koza), Všeradice - Komárov (SO - 14 - Sekerka), Újezd - Hýskov (NE - 13.30 - Vodička).

OPŽA: Loděnice - Nižbor (NE - 14.30 - Chvátal), Chyňava - Tetín (NE - 14.30 - Ducký), Zdice - Neumětely (NE - 14 - Koza), Vysoký Újezd - Všeradice (SO - 14 - Špicl).

OPŽB: Rpety - Drozdov (SO - 14.30 - Kušo), Žebrák - Komárov (SO - 14.30 - Ducký), Lochovice - Hořovicko B (SO - 14.30 - Červenka), Újezd - Tlustice (SO - 14 - Müller).

OPMlŽ: Rpety - Hostomice (PÁ - 17.30 - Bartovský), Zdice - Neumětely (PÁ - 17.30 - ŠOR), Beroun C - Komárov (PÁ - 17.30 - Slabý), Lochovice - Hořovicko B (CT - 17.30 - Kušo), Zaječov - Hudlice (PÁ - 17.30 - Kros).

III. liga žen Mořina - Příbram (NE - 13 – Marek).

OFS Beroun - 28.9.2009 - úřední začátek v 17 hodin:

OPMlŽ: Hostomice - Komárov (PO - 17 - Kubát), Drozdov - Hořovicko B (PO - 17 - Vodička), Rpety - Hudlice (PO - 17 - Spiegl), Zdice - Zaječov (PO - 17 - Knotek), Beroun C - Lochovice (PO - 17 - Na Ostrově - Vlachopulos P).

OFS Beroun - 2.-4.10. - úřední začátek v 16 hodin:

OP: Stašov - Chlumec (SO - Ducký - Marek, Belanský), Beroun B - Újezd (NE - 10.15 - Na Ostrově - Hájek - Pos ml., Gall), Tlustice - Cerhovice (SO - Pecka - Kros, Červenka), Neumětely - Osek (SO - Sekerka - Hájek, Knotek), Komárov - Z. Třebaň (SO - Anýž - Egrt, Spiegl), Tetín - Zdice B (SO - Marx - Vlachopulos A, Pergl), Nižbor - Trubín (SO - Ryska - Vodička, Vlachopulos P).

III.A: Hudlice - Loděnice B (NE - Ryska), Hýskov - Všeradice (SO - Mázdra), Srbsko - Vysoký Újezd (NE - Bartovský), Chrustenice - Karlštejn (NE - Vlachopulos A), Svatá - Tmaň (NE - Červenka), Lužce - Cembrit (NE - Müller), Nižbor B - N. Jáchymov (NE - 14 - Sekerka).

III.B: Zaječov - Vižina (SO - Závora), Podluhy - Újezd B (SO - Kušo), Tlustice B - Hostomice B (NE - Chvátal), Běštín - Osek B (NE - 14 - Závora), Březová - Žebrák B (SO - 14 - hř.Bzová - Šnajdr), Komárov B - Chodouň (NE - Kros), Drozdov - Rpety (SO - Krůta).

IV.A: Stašov B - Chyňava (NE - 10.15 - Šnajdr), Zdejcina - Všeradice B (NE - Ducký), Tetín B - Liteň (NE - Deraj), Mořinka - Z. Třebaň B (SO - hř.Lužce - Koza), Osov - Mořina (SO - 13 - Pos ml.).

IV.B: Zaječov B - Praskolesy B (NE - Špicl), Felbabka - Broumy (NE - 14.30 - hř.Podluhy - Pecka), Neumětely B - Lochovice (NE - 14 - Pos st.), Chaloupky - Kublov (NE - 10.15 - hř.Komárov - Plecitý), Cerhovice B - Libomyšl (NE - Kareš).

OPD: Hýskov - Chyňava (NE - 16:00 Slabý), Komárov - Újezd (SO - 10.15 - Spiegl), Podluhy - Všeradice (SO - 13.30 - Kušo), Hostomice - Žebrák (SO - 10.15 - Müller), Nižbor - N. Jáchymov (SO - 13 - Vlachopulos P).

OPŽA: Všeradice - Loděnice (NE - 14 - Spiegl), Neumětely - Hostomice (SO - 14 - Knotek), Tetín - Zdice (NE - 14 - Deraj), Nižbor - Chyňava (NE - 11.30 - Sekerka).

OPŽB: Tlustice - Rpety (SO - 13.30 - Kros), Hořovicko B - Újezd (SO - 9.30 - hř.Bzová - Slabý), Komárov - Lochovice (NE - 13.30 - Kros), Drozdov - Žebrák (SO - 13.30 - Krůta).

OPMlŽ: Hořovicko B - Zaječov (PÁ - 17 - hř.Bzová - Belanský), Komárov - Lochovice (PÁ - 17 - Plecitý), Neumětely - Beroun C (PÁ - 17 - Červenka), Hostomice - Zdice (PÁ - 17 - Spicl), Drozdov - Rpety (PÁ - 17 - Müller).