OFS Beroun - 2. - 4.10.2009 - úřední začátek v 16 hodin:

OP: Stašov - Chlumec (SO - Ducký - Marek, Belanský). Český lev-Union Beroun B - SK Doubravan Újezd (NE - 10.15 - Na Ostrově - Hájek - Pos ml., Gall). SK Tlustice - Union Cerhovice (SO - Pecka - Kros, Červenka). SK Horymír Neumětely - Slavoj Osek (SO - Sekerka - Hájek, Knotek). FK Komárov - Ostrovan Zadní Třebaň (SO - Anýž - Egrt, Spiegl). SK Tetín - FK Olympie Zdice B (SO - Marx - Vlachopulos A, Chvátal). SK Nižbor - FC Freyburg Trubín (SO - Ryska - Vodička, Vlachopulos P).

III.A: Hudlice - AFK Loděnice B (NE - Ryska). FK Stejstav Hýskov - Durisol Všeradice (SO - Mázdra). Srbsko - Vysoký Újezd (NE - Bartovský). Chrustenice - Karlštejn (NE - Vlachopulos A). FK Svatá - VČS Tmaň (NE - Červenka). Lužce - SK Cembrit Beroun-Závodí (NE - Müller). SK Nižbor B - Čechie Nový Jáchymov (NE - 14 - Sekerka).

III.B: Zaječov - Vižina (SO - Závora). Sparta Podluhy - SK Doubravan Újezd B (SO - Kušo). SK Tlustice B - Hostomice B (NE - Chvátal). Běštín - Slavoj Osek B (NE - 14 - Závora). SK Březová 08 - Spartak TOS Žebrák B (SO - 14 - hř.Bzová - Šnajdr). FK Komárov B - Chodouň (NE - Kros). Drozdov - SK Rpety (SO - Krůta).

IV.A: Stašov B - SK Chyňava (NE - 10.15 - Šnajdr). Endeco Zdejcina - Durisol Všeradice B (NE - Ducký). SK Tetín B - FC Liteň (NE - Deraj). TJ Mořinka - Ostrovan Zadní Třebaň B (SO - hř.Lužce - Koza). Osov - Baník Mořina (SO - 13 - Pos ml.).

IV.B: Zaječov B - Praskolesy B (NE - Špicl). Felbabka - Broumy (NE - 14.30 - hř.Podluhy - Pecka). SK Horymír Neumětely B - Slovan Lochovice (NE - 14 - Pos st.). Chaloupky - Kublov (NE - 10.15 - hř.Komárov - Plecitý). Union Cerhovice B - Litavan Libomyšl (NE - Kareš).

OPD: FK Stejstav Hýskov - SK Chyňava (NE - 16 - Slabý). FK Komárov - SK Doubravan Újezd (SO - 10.15 - Spiegl). Sparta Podluhy - Durisol Všeradice (SO - 13.30 - Kušo). Hostomice - Spartak TOS Žebrák (SO - 10.15 - Müller). SK Nižbor - Čechie Nový Jáchymov (SO - 13 - Vlachopulos P).

OPŽA: Durisol Všeradice - AFK Loděnice (NE - 14 - Spiegl). SK Horymír Neumětely - Hostomice (SO - 14 - Knotek). SK Tetín - FK Olympie Zdice (NE - 14 - Deraj). SK Nižbor - SK Chyňava (NE - 11.30 - Sekerka).

OPŽB: SK Tlustice - SK Rpety (SO - 13.30 - Kros). FK Hořovicko B - SK Doubravan Újezd (SO - 9.30 - hř.Bzová - Slabý). FK Komárov - Slovan Lochovice (NE - 13.30 - Kros). Drozdov - Spartak TOS Žebrák (SO - 13.30 - Krůta).

OPMlŽ: FK Hořovicko B - Zaječov (PÁ - 17 - hř.Bzová - Belanský). FK Komárov - Slovan Lochovice (PÁ - 17 - Plecitý). SK Horymír Neumětely - Český lev-Union Beroun C (PÁ - 17 - Červenka). Hostomice - FK Olympie Zdice (PÁ - 17 - Spicl). Drozdov - SK Rpety (PÁ - 17 - Müller).

III. liga žen Mořina - Příkosice (NE - 11.10. - 13 – Špicl).

OFS Beroun - 9. - 11.10.2009 - úřední začátek v 16 hodin:

OP: Chlumec - FC Freyburg Trubín (NE - Mázdra - Sekerka, Chvátal). FK Olympie Zdice B - SK Nižbor (NE - Šnajdr - Egrt, Slabý). Ostrovan ZadníTřebaň - SK Tetín (SO - Vodička - Müller, Koza). Slavoj Osek - FK Komárov (SO - Krůta - Marx, Vlachopulos A). Union Cerhovice - SK Horymír Neumětely (SO - Špicl - Ryska, Belanský). SK Doubravan Újezd - SK Tlustice (NE - Anýž - Marx, Kubát). Stašov - Český lev-Union Beroun B (SO - Kareš - Šnajdr, Knotek).

III.A: AFK Loděnice B - Čechie Nový Jáchymov (NE - Pos ml.). SK Cembrit Beroun-Závodí - SK Nižbor B (NE - 10.15 - Červenka). VČS Tmaň - Lužce (SO - 10.15 - Kušo). Karlštejn - FK Svatá (SO - 13 - Ducký). Vysoký Újezd - Chrustenice (SO - Deraj). Durisol Všeradice - Srbsko (SO - Kros). Hudlice - FK Stejstav Hýskov (NE - Vlachopulos A).

III.B: Vižina - SK Rpety (SO - 13 - Anýž). Chodouň - Drozdov (NE - 10.15 - Závora). Spartak TOS Žebrák B - FK Komárov B (SO - Marek). Slavoj Osek B - SK Březová 08 (NE - Plecitý). Hostomice B - Běštín (SO - Hájek). SK Doubravan Újezd B - SK Tlustice B (SO - Plecitý). Zaječov - Sparta Podluhy (SO - Sekerka).

IV.A: SK Chyňava - Baník Mořina (NE - Pecka). Ostrovan Zadní Třebaň B - Osov (NE - Pos st.). FC Liteň - TJ Mořinka (NE - Ducký). Durisol Všeradice B - SK Tetín B (NE - Kušo). Stašov B - Endeco Zdejcina (NE - 10.15 - Deraj).

IV.B Praskolesy B - Litavan Libomyšl (NE - Bartovský). Kublov - Union Cerhovice B (NE - 10.15 - Spiegl). Slovan Lochovice - Chaloupky (SO - Bartovský). Broumy - SK Horymír Neumětely B (NE - Vlachopulos P). Zaječov B - Felbabka (NE - Krůta).

OPD SK Chyňava - Čechie Nový Jáchymov (SO - 10.15 - Červenka). Spartak TOS Žebrák - SK Nižbor (NE - 10.15 - Belanský). Durisol Všeradice - Hostomice (SO - 13.30 - Kros). SK Doubravan Újezd - Sparta Podluhy (NE - 13 - Kubát). FK Stejstav Hýskov - FK Komárov (NE - 10 - Koza).

OPŽA AFK Loděnice - SK Chyňava (NE - 14 - Pos ml.). FK Olympie Zdice - SK Nižbor (NE - 13.30 - Slabý). Hostomice - SK Tetín (NE - 10.15 - Müller). Vysoký Újezd - SK Horymír Neumětely (SO - 13.30 - Deraj).

OPŽB Spartak TOS Žebrák - SK Rpety (SO - 14 - Marek). Slovan Lochovice - Drozdov (SO - 14 - Bartovský). SK Doubravan Újezd - FK Komárov (SO - 13.30 - Plecitý). SK Tlustice - FK Hořovicko B (SO - 13.30 - Belanský).

OPMlŽ: FK Olympie Zdice - Drozdov (PÁ - 17 - Bartovský). Český lev-Union Beroun C - Hostomice (PÁ - 17 - Na Ostrově - Chvátal). Slovan Lochovice - SK Horymír Neumětely (PÁ - 17 - Koza). Zaječov - FK Komárov (PÁ - 17 - ŠOR). Hudlice - FK Hořovicko B (PÁ - 17 - Pos st.).