OFS Beroun - 9. - 11.10. - úřední začátek v 16 hodin:

OP: Chlumec - FC Freyburg Trubín (NE - Mázdra - Sekerka , Chvátal). FK Olympie Zdice B - SK Nižbor (NE - Šnajdr - Egrt, Slabý). Ostrovan Zadní Třebaň - SK Tetín (SO - Vodička - Müller, Koza). Slavoj Osek - FK Komárov (SO - Krůta - Marx, Vlachopulos A). Union Cerhovice - Horymír Neumětely (SO - Špicl - Ryska, Belanský). SK Doubravan Újezd - SK Tlustice (NE - Anýž - Marx, Kubát). Stašov - Český Lev – Union Beroun B (SO - Kareš - Šnajdr, Knotek).

III.A: Loděnice B - N. Jáchymov (NE - Pos ml.). Cembrit - Nižbor B (NE - 10.15 - Červenka). Tmaň - Lužce (SO - 10.15 - Kušo). Karlštejn - Svatá (SO - 13 - Ducký). Vysoký Újezd - Chrustenice (SO - Deraj). Všeradice - Srbsko (SO - Kros). Hudlice - Hýskov (NE - Vlachopulos A).

III.B: Vižina - Rpety (SO - 13 - Anýž). Chodouň - Drozdov (NE - 10.15 - Závora). Žebrák B - Komárov B (SO - Marek). Osek B - Březová (NE - Plecitý). Hostomice B - Běštín (SO - Hájek). Újezd B - Tlustice B (SO - Plecitý). Zaječov - Podluhy (SO - Sekerka).

IV.A: Chyňava - Mořina (NE - Pecka). Z. Třebaň B - Osov (NE - Pos st.). Liteň - Mořinka (NE - Marek). Všeradice B - Tetín B (NE - Kušo). Stašov B - Zdejcina (NE - 10.15 - Deraj).

IV.B: Praskolesy B - Libomyšl (NE - Bartovský). Kublov - Cerhovice B (NE - 10.15 - Spiegl). Lochovice - Chaloupky (SO - Bartovský). Broumy - Neumětely B (NE - Vlachopulos P). Zaječov B - Felbabka (NE - Krůta).

OPD: Chyňava - N. Jáchymov (SO - 10.15 - Červenka). Žebrák - Nižbor (NE - 10.15 - Belanský). Všeradice - Hostomice (SO - 13.30 - Kros). Újezd - Podluhy (NE - 13 - Kubát). Hýskov - Komárov (NE - 10 - Koza).

OPŽA: Chyňava - Loděnice (NE - 14 - hř. Chyňava - Červenka). Zdice - Nižbor (NE - 13.30 - Slabý). Hostomice - Tetín (NE - 10.15 - Müller). Vysoký Újezd - Neumětely (SO - 13.30 Deraj).

OPŽB: Žebrák - Rpety (SO - 14 - Marek). Lochovice - Drozdov (SO - 14 - Bartovský). Újezd - Komárov (SO - 13.30 - Plecitý). Tlustice - Hořovicko B (SO - 13.30 - Belanský).

OPMlŽ: FK Olympie Zdice - Drozdov (PÁ - 17 - Bartovský). Český Lev – Union Beroun C - SK Hostomice (PÁ - 17 - Na Ostrově - Pos st.). Slovan Lochovice - Horymír Neumětely (PÁ - 17 - Koza). Zaječov - Komárov (PÁ - 17 - ŠOR).

III. liga žen: Mořina - Příkosice (NE - 11. 10. - 13 – Špicl).

OFS Beroun - 16. - 18.10.2009 - úřední začátek v 15.30 hodin:

OP: Beroun B - Chlumec (NE - 10.15 - Na Ostrově - Müller - Plecitý, Setnička). Tlustice - Stašov (SO - Marx - Vlachopulos A, Vlachopulos P). Neumětely - Újezd (SO - Egrt - Kareš, Slabý). Komárov - Cerhovice (SO - Sekerka - Mázdra, Knotek). Tetín - Osek (SO - Ducký - Anýž, Pos ml.). Nižbor - Z. Třebaň (SO - Pecka - Červenka, Gall). Trubín - Zdice B (NE - Hájek - Špicl, Závora).

III.A: Hýskov - Loděnice B (SO - Hájek). Srbsko - Hudlice (NE - Deraj). Chrustenice - Všeradice (NE - Anýž). Svatá - Vysoký Újezd (NE - Pecka). Lužce - Karlštejn (NE - Mázdra). Nižbor B - VČS Tmaň (NE - 14 - Marek). N. Jáchymov - Cembrit (NE - Krůta).

III.B: Podluhy - Vižina (SO - Marek). Tlustice B - Zaječov (NE - Koza). Běštín - Újezd B (NE - 14 - Vlachopulos A). Březová - Hostomice B (SO - 14 - hř.Bzová - Závora). Komárov B - Osek B (NE - Ryska). Drozdov - Žebrák B (SO - Špicl). Rpety - Chodouň (SO - Chvátal).

IV.A: Zdejcina - Chyňava (NE - Červenka). Tetín B - Stašov B (NE - Spiegl). Mořinka - Všeradice B (SO - hř.Lužce - Deraj). Osov - Liteň (SO - 12.30 - Kros). Mořina - Z. Třebaň B (SO - Bartovský).

IV.B: Felbabka - Praskolesy B (NE - 14.30 - hř. Podluhy - Kareš). Neumětely B - Zaječov B (NE - 14 - Pos ml.). ChLoupky - Broumy (NE - 10.15 - hř.Komárov - Kubát). Cerhovice B - Lochovice (NE - Kušo). Libomyšl - Kublov (SO - Pos st.).

OPD: Komárov - Chyňava (SO - 10.15 - Plecitý). Podluhy - Hýskov (SO - 13 - Marek). Hostomice - Újezd (SO - 10.15 - Belanský). Nižbor - Všeradice (SO - 12.30 - Červenka). N. Jáchymov - Žebrák (NE - 12.30 - Krůta).

OPŽA: Neumětely - Všeradice (SO - 13.30 - Slabý). Tetín - Vysoký Újezd (NE - 13.30 - Spiegl). Nižbor - Hostomice (NE - 11.30 - Marek ). Chyňava - Zdice (NE - 13.30 - Bartovský).

OPŽB: Rpety - Hořovicko B (SO - 13.30 - Chvátal). Komárov - Tlustice (NE - 13 - Ryska). Drozdov - Újezd (SO - 13 - Špicl). Žebrák - Slovan Lochovice (SO - 13.30 - Kubát).

OPMlŽ: Komárov - Hudlice (PÁ - 17 - Šnajdr). Neumětely - Zaječov (PÁ - 17 - Špicl). Hostomice - Lochovice (PÁ - 17 - Koza). Drozdov - Beroun C (PÁ - 17 - Kros). Rpety - Zdice (PÁ - 17 - Plecitý). ⋌(boj)