OFS Beroun - 23. - 25.10.2009 - úřední začátek v 14.30 hod.:

OP: Chlumec - Zdice B (NE - Ryska - Vodička, Krůta). Zadní Třebaň - Trubín (SO - Kareš - Plecitý, Marek). Osek - Nižbor (SO - Mázdra - Hájek, Knotek). Cerhovice - Tetín (SO - Šnajdr - Závora, Kubát). Újezd - Komárov (NE - Müller - Šnajdr, Spiegl). Stašov - Neumětely (SO - Vodička - Pecka, Chvátal). Beroun B - Tlustice (NE - 10.15 - Na Ostrově - Špicl - Mázdra, Závora).

III.A: Loděnice B - Cembrit Beroun (NE - Sekerka). Tmaň - Nový Jáchymov (SO - 10.15 - Závora). Karlštejn - Nižbor B (SO - 11.30 - Marx). Vysoký Újezd - Lužce (SO - Sekerka). Všeradice - Svatá (SO - Vlachopulos A). Hudlice - Chrustenice (NE - Pecka). Hýskov - Srbsko (SO - Koza).

III.B: Vižina - Chodouň (SO - 11.30 - Pos ml.). Žebrák B - Rpety (SO - Červenka). Osek B - Drozdov (NE - Cervenka). Hostomice B - Komárov B (SO - Kušo). Újezd B - Březová (SO - Špicl). Zaječov - Běštín (SO - Kros). Podluhy - Tlustice B (SO - Bartovský).

IV.A: Zadní Třebaň B - Chyňava (NE - Ducký). Liteň - Mořina (NE - Koza). Všeradice B - Osov (NE - Kareš). Stašov B - TJ Mořinka (NE - 10.15 - Pos st.). Zdejcina - Tetín B (NE - Vlachopulos P.).

IV.B: Kublov - Praskolesy B (NE - 10.15 - Pos ml.). Lochovice - Libomyšl (SO - Ryska). Broumy - Cerhovice B (NE - Chvátal). Zaječov B - Chaloupky (NE - Hájek). Felbabka - Neumětely B (NE - 14.30 - hř.Podluhy - Egrt).

OPD: Žebrák - Chyňava (ST - 11 - Knotek). Všeradice - Nový Jáchymov (SO - 12 - Vlachopulos A). Újezd - Nižbor (NE - 11.30 - Spiegl). Hýskov - Hostomice (NE - 10 - Slabý). Komárov - Podluhy (SO - 10.15 - Belanský).

OPŽA: Zdice - Loděnice (NE - 12 - Belanský). Hostomice - Chyňava (NE - 10.15 - Kubát). Vysoký Újezd - Nižbor (SO - 12 - Sekerka). Všeradice - Tetín (NE - 12.30 - Kareš).

OPMlŽ: Beroun C - Rpety (PÁ - 16.30 - Na Ostrově - Vlachopulos P). Lochovice - Drozdov (PÁ - 16.30 - Belanský). Zaječov - Hostomice (PÁ - 16.30 - Plecitý). Hudlice - Neumětely (PÁ - 16.30 - Slabý). Hořovicko B - Komárov (ČT - 16.30 - hř.Bzová - Sekerka).

OFS Beroun - 28.10.2009 - úřední začátek v 15.30 hod:

OPMlŽ: Lochovice - Zdice (ST - 15.30 - Chvátal). Zaječov - Rpety (ST - 15.30 - Kros). Hudlice - Drozdov (ST - 15.30 - Knotek). Hořovicko B - Hostomice (ST - 15.30 - hř.Bzová - Ryska). Komárov - Neumětely (ST - 15.30 - Kareš).

OFS Beroun - 30.10. - 1.11.2009 - úřední začátek v 14 hodin:

OP: Tlustice - Chlumec (SO - Hájek - Kareš, Gall). Neumětely - Beroun B (SO - Ryska - Plecitý, Belanský). Komárov - Stašov (SO - Ducký - Špicl, Slabý). Tetín - Újezd (SO - Sekerka - Mázdra, Pecka). Nižbor - Cerhovice (SO - Anýž - Závora, Kušo). Trubín - Osek (NE - Krůta - Šnajdr, Kubát). Zdice B - Zadní Třebaň (NE - Marx - Vlachopulos A, Vlachopulso P).

III.A: Srbsko - Loděnice B (NE - Kušo). Chrustenice - Hýskov (NE - Pos ml.). Svatá - Hudlice (NE - Špicl). Lužce - Všeradice (NE - Bartovský). Nižbor B - Vysoký Újezd (NE - Chvátal). Nový Jáchymov - Karlštejn (NE - Plecitý). Cembrit Beroun-Závodí - Tmaň (NE - 10.15 - Pecka).

III.B: Tlustice B - Vižina (NE - Deraj). Běštín - Podluhy (NE - Kareš). Březová 08 - Zaječov (SO - hř.Bzová - Vlachopulos A). Komárov B - Újezd B (NE - Závora). Drozdov - Hostomice B (SO - Bartovský). Rpety - Osek B (SO - Vodička). Chodouň - Žebrák B (NE - 10.15 - Mázdra).

IV.A: Chyňava - Tetín B (NE - Anýž). TJ Mořinka - Zdejcina (SO - hř.Lužce - Chvátal). Osov - Stašov B (SO - 11 - Koza). Mořina - Všeradice B (SO - Marek). Zadní Třebaň B - Liteň (NE - Sekerka).

IV.B: Praskolesy B - Neumětely B (NE - Spiegl). Chaloupky - Felbabka (NE - 10.15 - hř.Komárov - Červenka). Cerhovice B - Zaječov B (NE - Müller). Libomyšl - Broumy (SO - Šnajdr). Kublov - Lochovice (SO - 10.15 - Kros).

OPD: Chyňava - Podluhy (SO - 10.15 - Deraj). Hostomice - Komárov (SO - 10.15 - Knotek). Nižbor - Hýskov (SO - 11 - Kušo). Nový Jáchymov - Újezd (NE - 11 - Plecitý). Žebrák - Všeradice (NE - 10.15 - Vodička).

OPŽA: Loděnice - Neumětely (NE - 12 - Pos ml.). Nižbor - Všeradice (NE - 11.30 - Chvátal). Chyňava - Vysoký Újezd (NE - 12 - Anýž). Zdice - Hostomice (NE - 11.30 - Vlachopulos P).

OPMlŽ: Neumětely - Hořovicko B (PÁ - 15.30 - Bartovský). Hostomice - Hudlice (PÁ - 15.30 - Závora). Drozdov - Zaječov (PÁ - 15.30 - Müller). Rpety - Lochovice (PÁ - 15.30 - Slabý). Zdice - Beroun C (PÁ - 15.30 - Červenka).