OFS Beroun - 16. - 18.10.2009 - úřední začátek v 15.30 hodin:

OP: Beroun B - Chlumec (NE - 10.15 - Na Ostrově - Anýž - Ducký, Setnička). Tlustice - Stašov (SO - Marx - Vlachopulos A, Vlachopulos P). Neumětely - Újezd (SO - Egrt - Kareš, Slabý). Komárov - Cerhovice (SO - Sekerka - Mázdra, Knotek). Tetín - Osek (SO - Ducký - Anýž, Pos ml.). Nižbor - Zadní Třebaň (SO - Pecka - Červenka, Gall). Trubín - Zdice B (NE - Hájek - Špicl, Závora).

III.A: Hýskov - Loděnice B (SO - Hájek). Srbsko - Hudlice (NE - Deraj). Chrustenice - Všeradice (NE - Plecitý). Svatá - Vysoký Újezd (NE - Pecka). Lužce - Karlštejn (NE - Mázdra - Chvátal, Knotek). Nižbor B - Tmaň (NE - 14 - Marek). Nový Jáchymov - Cembrit (NE - Krůta).

III.B: Podluhy - Vižina (SO - Marek). Tlustice B - Zaječov (NE - Koza). Běštín - Újezd B (NE - 14 - Vlachopulos A). Březová - Hostomice B (SO - 14 - hř.Bzová - Závora). Komárov B - Osek B (NE - Ryska). Drozdov - Žebrák B (SO - Špicl). Rpety - Chodouň (SO - Chvátal).

IV.A: Zdejcina - Chyňava (NE - Červenka). Tetín B - Stašov B (NE - Spiegl). Mořinka - Všeradice B (SO - hř.Lužce - Deraj). Osov - Liteň (SO - 12.30 - Kros). Mořina - Zadní Třebaň B (SO - Bartovský).

IV.B: Felbabka - Praskolesy B (NE - 14.30 - hř.Podluhy - Kareš). Neumětely B - Zaječov B (NE - 14 - Pos ml.). Chaloupky - Broumy (NE - 10.15 - hř.Komárov - Kubát). Cerhovice B - Lochovice (NE - Kušo). Libomyšl - Kublov (SO - Pos st.).

OPD: Komárov - Chyňava (SO - 10.15 - Plecitý). Podluhy - Hýskov (SO - 13 - Marek). Hostomice - Újezd (SO - 10.15 - Belanský). Nižbor - Všeradice (SO - 12.30 - Červenka). Nový Jáchymov - Žebrák (NE - 12.30 - Krůta).

OPŽA: Neumětely - Všeradice (SO - 13.30 - Slabý). Tetín - Vysoký Újezd (NE - 13.30 - Spiegl). Nižbor - Hostomice (NE - 11.30 - Marek). Chyňava - Zdice (NE - 13.30 - Bartovský).

OPŽB: Rpety - Hořovicko B (SO - 13.30 - Chvátal). Komárov - Tlustice (NE - 13 - Ryska). Drozdov - Újezd (SO - 13 - Špicl). Žebrák - Lochovice (SO - 13.30 - Kubát).

OPMlŽ: Komárov - Hudlice (PÁ - 17 - Šnajdr). Neumětely - Zaječov (PÁ - 17 - ŠOR). Hostomice - Lochovice (PÁ - 17 - Koza). Drozdov - Beroun C (PÁ - 17 - Kros). Rpety - Zdice (PÁ - 17 - Plecitý).

OFS Beroun - 23. - 25.10.2009 - úřední začátek v 14.30 hodin:

OP: Chlumec - Zdice B (NE - Ryska, Vodička Kros). Zadní Třebaň - Trubín (SO - Kareš - Plecitý Marek). Osek - Nižbor (SO - Mázdra Hájek Knotek). Cerhovice - Tetín (SO - Šnajdr Krůta Kubát). Újezd - Komárov (NE - Müller - Šnajdr, Spiegl). Stašov - Neumětely (SO - Vodička, Pecka, Chvátal). Beroun B - Tlustice (NE - 10,15 Na Ostrově - Špicl, Mázdra, Závora).

III.A: Loděnice B - Cembrit (NE - Sekerka). Tmaň - Nový Jáchymov (SO - 10.15 - Závora). Karlštejn - Nižbor B (SO - 11.30 - Marx). Vysoký Újezd - Lužce (SO - Sekerka). Všeradice - Svatá (SO - Vlachopulos A). Hudlice - Chrustenice (NE - Pecka). Hýskov - Srbsko (SO - Koza).

III.B: Vižina - Chodouň (SO - 11.30 - Pos ml.). Žebrák B - Rpety (SO - Červenka). Osek B - Drozdov (NE - Cervenka). Hostomice B - Komárov B (SO - Kušo). Újezd B - Březová (SO - Špicl). Zaječov - Běštín (SO - Kros). Podluhy - Tlustice B (SO - Bartovský).

IV.A: Zadní Třebaň B - Chyňava (NE - Ducký). Liteň - Mořina (NE - Koza). Všeradice B - Osov (NE - Kareš). Stašov B - Mořinka (NE - 10.15 - Pos st.). Zdejcina - Tetín B (NE - Vlachopulos P.).

IV.B: Kublov - Praskolesy B (NE - 10.15 - Pos ml.). Lochovice - Libomyšl (SO - Ryska). Broumy - Cerhovice B (NE - Chvátal). Zaječov B - Chaloupky (NE - Hájek). Felbabka - Neumětely B (NE - 14.30 - hř.Podluhy - Egrt).

OPD: Žebrák - Chyňava (ST - 11 - 28. 10. - Knotek). Všeradice - Nový Jáchymov (SO - 12 - Vlachopulos P). Újezd - Nižbor (NE - 11.30 - Spiegl). Hýskov - Hostomice (NE - 10 - Slabý). Komárov - Podluhy (SO - 10.15 - Belanský).

OPŽA: Zdice - Loděnice (NE - 12 - Belanský). Hostomice - Chyňava (NE - 10.15 - Kubát). Vysoký Újezd - Nižbor (SO - 12 - Sekerka). Všeradice - Tetín (NE - 12.30 - Kareš).

OPMlŽ: Beroun C - Rpety (PÁ - 16.30 - Na Ostrově - Vlachopulos P). Lochovice - Drozdov (PÁ - 16.30 - Belanský). Zaječov - Hostomice (PÁ - 16.30 - Plecitý). Hudlice - Neumětely (PÁ - 16.30 - Slabý). Hořovicko B - Komárov (ČT - 16.30 - hř.Bzová - Sekerka).

OFS Beroun - 28.10.2009 - úřední začátek v 15.30 hodin:

OPMlŽ: Lochovice - Zdice (ST - 15.30 - Chvátal). Zaječov - Rpety (ST - 15.30 - Kros). Hudlice - Drozdov (ST - 15.30 - Knotek). Hořovicko B - Hostomice (ST - 15.30 - Hř. Bzová - Kubát). Komárov - Neumětely (ST - 15.30 - Kareš).