Hudlice – Svatá 0:1

Hosté do nového ročníku značně omladili a v prvním poločase toho domácím moc nedovolili. Jejich předností byla především rychlost a po kondiční stránce domácí značně zaostávali. Ale přesto se mohli ve 23. minutě dostat do vedení, střelu Bergmana ale brankář Falc bravurně zlikvidoval a po chvíli si připsal další skvělý zákrok. Svatá se až do 42. minuty i přes řadu šancí také neprosadila. Nakonec se ale hosté těsně před přestávkou prosadili a jak se posléze ukázalo, ukázková trefa Suchého ze dvaceti metrů byla vítězným gólem.

Po přestávce se karta obrátila. Hudlice po celý druhý poločas hrály jako vyměněné, hosté jako by se strachovali o těsné vedení. Takže celý druhý poločas patřil domácím. Hosté hrozili již jen z nahodilých brejků a po jednom z nich Suchého střelu směřující do horního růžku vyškrábl brankář Sklenář. Hudličtí měli velké problémy s ofsajdovou pastí. Jejich neustálý tlak i řada šancí stále vyrovnání nepřinášely. A když už dvakrát míč skončil v síti, tak pro ofsajd nebyl gól uznán. V 88. minutě byli domácí blízko vyrovnání, ale výborný brankář Pavel Falc sebral ve vyložené pozici míč z kopačky Hubky.

Utkání by více slušela remíza. První poločas jasně patřil hostům, druhý domácím. Slušně hrané utkání, které nevybočovalo z mezí pravidel, řídil velmi dobře rozhodčí Kros. Po zápase mu poděkovali kapitáni obou mužstev, ale ohromná radost z vítězství zůstala na straně hostů.

Hudlice: Sklenář – Stuna, Havlíček (Svoboda K.), Vostárek, Kočí, Bergman, Křivohlavý, Pagač, Lhotka, Hubka R. (Klekner), Hubka Jakub.

Svatá: Falc P. – Vlasák, Kroupa, Suchý, Falc O., Masopust (Štěpán), Kvasnička (Toporčák), Vůjta, Bartoníček, Suchý, Vinkl (Matoušek).