Po návratu z Krkonoš si třetiligoví fotbalisté Králova Dvora nejprve střihli duel s dorostem Příbrami a v sobotu další zápas v rámci Memoriálu Jiřího Kolína na Meteoru.

Králův Dvůr – Třeboradice 4:3 (2:1)

Trenér Králova Dvora Jiří Sabou se krátce vrátil k pobytu v Bedřichově. „Soustředění splnilo to, co jsme od toho očekávali. Bylo to o rozvoji vytrvalosti a síly," uvedl kouč.

Jeho svěřenci zdolali ve středu dorost Příbrami a v sobotu je čekal druhý celek pražského přeboru. „Ve středu proti Příbrami U19 se mi náš výkon líbil více. Utkání s Třeboradicemi nás nezastihlo v dobrém rozpoložení. Možná na nás dolehla trošku únava, možná se nám v mrazu nechtělo tolik běhat. Možná jsme přeborový tým podcenili, každopádně s hrou a výsledkem spokojen nejsem. Rozdíl dvou soutěží nebyl vidět a, při vší úctě k soupeři, nemůžeme dostat s týmem, který hraje přebor, tři góly," mračil se Sabou.

Jeho tým vedl, ale soupeř nechtěl ztratit krok a vždy se držel na dostřel nebo vyrovnal. Nakonec Králův Dvůr vyhrál 4:3. „My dali dva góly po standardkách, dvakrát byl úspěšný Procházka ze hry," řekl Jiří Sabou, který přiblížil program tohoto týdne: „Máme trošku marodku, šest hráčů mělo v minulém týdnu virózu, do toho mají lehčí zranění Bohánek a Dochtor. Pokračujeme ale dál podle plánu, tento týden čtyřikrát trénujeme a v sobotu hrajeme v rámci turnaje v Praze utkání s Benešovem."