Komárov – Tochovice 3:1

Hned v šesté minutě se skvěle uvedla nová tvář v komárovském dresu, Ladislav Kolář, který přešel přes dva obránce a následně prostřelil Šimůnka. Po chvilce mohlo být srovnáno, tvrdou střelu P. Ivaníka ovšem Tráva vyrazil nad břevno. Hosté pak měli chvíli navrch, do šance se ale nedostali. Naopak Komárov byl hodně nebezpečný. Ernest nastřelil břevno a Koláře tentokrát vychytal Šimůnek. Po půlhodině hry se ale již domácí dočkali pojistky. Kolář poslal míč za obranu a osamocený Hausner s přehledem skóroval. Vzápětí mohli domácí hosty dorazit, Martinkovič ale tutovku zahodil.

I po změně stran Komárovští pokračovali v dobrém výkonu a v 60. minutě přidali třetí gól, když po chybě Záskouckého Martinkovič proměnil sólo. Poté Tochovičtí víceméně rezignovali a hřiště ovládli domácí. Výtečně fungovala především spolupráce Koláře s Ernestem a parádní střela druhého jmenovaného mohla přinést Komárovu další gól, brankář Šimůnek ovšem vyškrábl míč na roh. Hosté se dočkali čestného úspěchu pět minut před koncem, kdy Šmucler předložil míč J. Ivaníkovi, který zakončil do odkryté branky.

Komárov: Tráva – Hochmann, Dudl, Šlechta, Slepička – Martinkovič (67. Kebrdle), Fábera, Sojka (70. Král), Kolář – Ernest, Hausner (78. Kubička)­.