Vedoucí Cembrit Beroun se představil na hřišti Srbska. Hosté vyhráli 4:1 a vytvořili si tříbodový náskok na druhý Nižbor. Výsledek vypadá jednoznačně, jenže Srbsko bylo hodinu hry lepší. Domácí byli důraznější v soubojích i nebezpečnější před brankou. Hosté se zlepšili až v závěru, kdy domácím došly síly.

Zajímavý zápas se hrál v Nižboře, kde domácí hostili celek Chyňavy. Souboj druhého se čtvrtým celkem přinesl řadu šancí na obou stranách, oba celky se ale dokázaly prosadit jen jednou a body se tak dělily.

Na půdě soupeře vyhrála Loděnice B, která uspěla v Lužcích díky dvěma gólům Graua. Zelenobílí se tak posunuli na páté místo tabulky. Překvapení se zrodilo ve Svaté, kde vyhráli fotbalisté Vysokého Újezda. Tři body ze hřiště soupeře si připsaly i Všeradice, které vyhrály v Litni. Po poločase byl sice stav 1:1, po změně stran ale hosté dvěma góly rozhodli o svém vítězství. Venku uspěl i Karlštejn, který dokázal porazit Hudlice.

Jediným celkem, který dokázal vyhrát na domácí půdě, je v tomto kole Tmaň. Ta hostila poslední Vižinu a v prvním poločase měla jednoznačně navrch. Po čtyřiceti minutách vedli domácí již 4:0 a o vítězi bylo rozhodnuto. Po změně stran oba celky zvolnily a Tmaň přidala další dva góly až v samém závěru utkání.

Hudlice – Karlštejn 1:2 (0:1), branky: Hubka Jakub – Beneš, Maleček, diváci: 50, rozhodčí: Závora. FC Liteň – Durisol Všeradice 1:3 (1:1), branky: Eliášek T. – Šebek ml., Jakoubek Pavel, Linhart, diváci: 70, rozhodčí: Plecitý. Srbsko – SK Cembrit Beroun-Závodí 1:4 (1:1), branky: Loukota – Kovár, Vydra z pen., Novotný D., Novotný M., diváci: 70, rozhodčí: Kareš. FK Svatá – Vysoký Újezd 1:3 (1:2), branky: Suchý Milan – Barták, Kratochvíl Martin, vlastní, diváci: 60, rozhodčí: Marx. Lužce – AFK Loděnice B 1:2 (0:0), branky: Kapinus – Grau 2, diváci: 60, rozhodčí: Koza. SK Nižbor – SK Chyňava 1:1 (1:1), branky: Kučera – Kříž, diváci: 99, rozhodčí: Kros. VČS Tmaň – Vižina 6:0 (4:0), branky: Helebrant 2, Fiala L. 2, Rys J., Sudík, diváci: 55, rozhodčí: Šnajdr.

 1. Cembrit⋌ 11 9 1­ 1 30:7  28

 2. Nižbor⋌ 11 8 1 ­2 34:10 25

 3. Všeradice⋌ 11 7 0 4­ 27:15 21

 4. Chyňava⋌ 11 5 4 2­ 25:17 19

 5. Loděnice B⋌11 6 0 5 26:19 18

 6. Hudlice⋌ 11 5 2 4­ 18:13 17

 7. Karlštejn⋌ 11 5 2 4 ­17:14 17

 8. Tmaň⋌ 11 5­ 1 5 28:24 16