V 17. kole zajíždí Hořovicko na umělou trávu jednoho z nejlepších celků soutěže, Motorletu Praha. Utkání se hrají v sobotu 16. března od 10.00 a 12.15 hodin.

Malše Roudné - FK Hořovicko 2:5

Úvod utkání U19 byl v režii hostů a už v 18. min. se ve skrumáži před domácí brankou prosadil Ségl. Po změně stran se domácím podařilo skóre vyrovnat, ale důrazem se prosadil Ségl, který dal na 1:2. Na jihu Čech byl těžký terén, navíc foukal vítr, který ztěžoval hru. V 76. min. šli hosté do dvougólového vedení. Domácí snížili v 82. min., když byl brankář Březina ošetřován se zraněním hlavy v kabině a jeho místo zaujal Koten. Domácí pak ve snaze vyrovnat otevřeli hru, jenže místo toho se dvakrát prosadil Königsmark.

„Za deštivého počasí jsme odehráli další úspěšné mistrovské utkání. Náš tým rozhodl především ze standardních situací. Jediné mínus na tomto utkání je zranění našeho gólmana, který byl odvezen sanitkou do nemocnice pro podezření na otřes mozku, přejeme brzké uzdravení,“ komentovali mladíci na svém facebooku vítězný zápas.

Branky: Ségl 2, Königsmark 2, Krásl.

FK Hořovicko: Březina (70. Koten), Trnka F. (55. Hošťálek), Hlídek, Ségl (88. Bašík), Krásl, Štajner, Vyšín (46. Trnka D.), Šíma, Hegedüs (80. Kuška), Königsmark, Smetana.

Malše Roudné - FK Hořovicko 0:1 (0:1)

Starší kolegy na hřišti v Roudném napodobili i mladší dorostenci. „Po počátečním platonickém náporu domácích se hra vyrovnala. Větší šance si vypracovali naši hráči, bohužel Kuška, Kyncl ani Čapek svoje tutovky neproměnili. Uspěl až Kubricht po individuálním průniku po levém křídle a střelou na vzdálenější tyč. Domácí při svých možnostech buď netrefili branku, nebo byl na svém místě dobře chytající Brambora,“ usmíval se v poločase vedoucí mužstva Václav Königsmark.“

„V druhé půlce se obraz hry příliš nezměnil. Začal foukat silný vítr, který překážel hráčům obou stran, a tak bylo ve hře spousta nepřesností. Ani závěrečný tlak hráčů Malše změnu skóre nepřinesl, vezeme z jihu Čech tři body.“

Branka: Kubricht.

FK Hořovicko: Brambora, Frydrych, Kuška, Fatka, Bašík, Kyncl, Vyšín, Čapek, Kubricht, Buben, Štochl, střídali Vokůrka, Herman, Jaňour.