„Prakticky celý první poločas jsme byli nastěhováni na půlce soupeře, jen ta koncovka. Břevno, tyč, špatná řešení v koncovce, nakonec brankou v poslední minutě jsme se ujali hubeného vedení 1:0. Ve druhé části se utkání vyrovnalo, soupeři nelze upřít fotbalové dovednosti, nicméně obranu máme kvalitní i s oběma brankáři. A a v zakončení se již také začalo dařit. Takže ve druhé části soupeř čtyřikrát lovil míč z branky a celkový výsledek zápasu se zastavil na skóre 5:0,“ řekl Landa. Dvakrát se trefil Kubrycht, jednou Vyšín, Kuška a Landa.

O víkendu absolvovaly Hořovice přátelské utkání s SK Rakovník, který hraje Divizi B a ve své těžší skupině (Dukla, Teplice, Jablonec) v minulém ročníku skončil na desáté pozici.

„Na hezkém stadionu SK Rakovník jsme absolvovali tropických osmdesát minut, když utkání bylo předčasně kvůli horku zkráceno. Pro nás neznámý soupeř působil po celý zápas unaveným dojmem a na naše tempo nedokázal reagovat. První půli jsme vyhráli v poměru 4:1. První branka nebyla uznána, dále jsme měli cca tři jasné šance. V druhé části jsme opět dominovali a výsledkem byly ještě tři branky, poté tempo postupně uvadalo. Výsledkem je výhra 7:1, pozitivem je, že o branky se podělilo celkem šest hráčů,“ mohl být spokojen Jindřich Landa.

Branky Hořovic vstřelili Kuška, Landa, Čapek, Vyšín, Holovský a dvakrát Buben.