St. dorost: Hořovicko - Dobříš 3:0

První poločas se hrál jasně v režii domácích. Hned v 5. minutě se ujalo Hořovicko vedení, když Vokurka využil chyby obrany. Pak Havrdlík zachraňoval na brankové čáře, Petráš překopl zblízka bránu a Vokurka nezamířil přesně. V jediné větší možnosti hostů nedorazil do branky míč Blažek. Druhou branku vstřelili Hořovičtí ve 38. minutě, Kadeřábek úspěšně zakončil hlavou.

Ve druhém poločase si sice hosté vypracovali více šancí, nikdo z nich se ale nedokázal prosadit. Zato na druhé straně v 52. minutě po rohu dotlačil míč do sítě potřetí Kubišta. Pak Hořovičtí, zřejmě s vědomím tříbrankového náskoku polevili a hosté měli více ze hry. Dobříšští se ale dostali většinou jen ke střelám z dálky a domácí si poradili i se standardkami. Nakonec tedy Hořovicko porazilo v posledním mistrovském utkání vedoucí Dobříš 3:0 a zakončilo soutěž na osmém místě.

Branky: 5. Vokurka, 38. Kadeřábek, 52. Kubišta. Rozhodčí: Divílek. Poločas: 2:0.

Ml. dorost: Hořovicko - Dobříš 4:0

Také v utkání mladšího dorostu po většinu zápasu dominovali domácí. Už v 8. minutě dorazil míč do sítě Bouček, dalším jejich šancím pak zabránili Šimek a Mařík. Domácí brankář pak zachránil před unikajícím Bukvou a pokus Maříka trefit prázdnou brankou skončil vedle. Ve 35. minutě darovali Dobříšáci domácím míč a Hořovičtí trestali. Procházka zvýšil na 2:0.

V úvodu druhé půle nastřelili domácí dvakrát tyč a ve 45. minutě přidal třetí branku Bouček. Úspěch hostům nepřinesla ani akce Procházky se Šimkem a neprosadil se v dobré pozici ani Safín. V 57. minutě Hořovicko pojistilo své vedení. Hosté nepokryli po přímém volném kopu Tužila, a ten hlavou vsítil čtvrtý gól. Poté domácí trochu polevili, hosté však nevyužili ani ty nejvyloženější šance a Hořovicko tak vyhrálo 4:0. Mladší dorostenci zakončili krajský přebor na desátém místě.

Branky: 8. a 45. Bouček, 35. Procházka, 57. Tužil. Rozhodčí: Krupa. Poločas: 2:0.