Hořovicko - Strakonice 3:2
Hosté byli v prvních dvaceti minutách aktivnější. Několik šancí sice výborný brankář Zíma zneškodnil, ve 20. minutě se ale Strakonice dostaly zaslouženě do vedení. Jenže domácí dorostenci nesložili zbraně a po chvíli bylo vyrovnáno. Po autovém vhazování prostrčil Novák míč na volného Pelikána, který s přehledem zakončil. Poté ale převzali otěže opět Strakoničtí, kteří mohli jít do přestávky opět do vedení. Dvě velké šance ale vychytal Zíma a jednou Hořovicku pomohla tyč.
Ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Skóre se ale změnilo až v 79. minutě, kdy se hosté dostali po trestném kopu do vedení. Domácí poté vrhli všechny síly do útoku a v 90. minutě se jim podařilo vyrovnat, když si na roh naskočil Ungr a hlavou překonal brankáře Strakonic. Tím ale drama neskončilo. Vzápětí mohli udeřit hosté, Zíma ale velkou šanci Strakonic vyrazil na tyč. Ve třetí minutě nastavení se nakonec rozhodlo o tom, že všechny body zůstanou v Hořovicích. Zíma vyhodil míč na Zítka, který obešel vše, co mu stálo v cestě a zakončil k tyči. Hořovičtí tak dokonali senzační obrat.
Branky za Hořovicko: Pelikán, Ungr, Zítek. Rozhodčí: Stumpf. Poločas: 1:1.
Sestava Hořovicka: Zíma - Solar, Ungr, Budínský, Sojka - Svoboda (77. Zítek), Novák (66. Souček), Hlaváček, Pelikán, Škvára - Křížek.