Dorostencům Hořovicka se nedařilo

Klatovy - Dorostenci Hořovicka se o víkendu představili v dalším divizním utkání na půdě Klatov. Starší i mladší jednoznačně prohráli.

26.8.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Vildmon

TJ Klatovy - FK Hořovicko 5:0 (3:0)

První šanci v zápase staršího dorostu si vypracovali hosté, střelu Zítka vyhlavičkoval na brankové čáře jeden z domácích obránců. Poté již hrozili především domácí hráči. První šanci Klatov sice ještě Zíma zlikvidoval, v 15. minutě se ale domácí již dostali do vedení. V následných osmi minutách pak Klatovští přidali další dva pěkné góly a bylo to 3:0. Hosté poté mohli korigovat, ale Křížek, Zítek ani Ungr své šance neproměnili. Ani ve druhé půli se hostům střelecky nedařilo. Naopak domácí přidali další gól a v 76. minutě proměnili také penaltu a bylo to 5:0.

Sestava Hořovicka: Zíma - Solar (62. Sojka), Budínský, Lebduška, Koryta (29. Pergl) - Pelikán (76. Souček), Zemánek, Zítek (C), Škvára - Ungr (60. Novák), Křížek na lavičce: Křikava Trenéři: Jiří Froněk a Josef Cajthaml Vedoucí mužstva: František Budínský

TJ Klatovy - FK Hořovicko 6:2 (2:2)

V utkání mladších začali domácí mnohem lépe a v 15. minutě již vedli 2:0. Od tohoto momentu se hosté probrali a ve 23. minutě Hořovičtí snížili, když po přihrávce Ábela skóroval Petráš. O sedm minut později bylo dokonce vyrovnáno, když se z trestného kopu trefil parádně Souček - 2:2. V závěru první půle mohli jít domácí opět do vedení, na brankáře Křikavu ale nevyzráli. Úvod druhé půle se Hořovicku nepovedl. Klatovy skórovaly hned ve 48. minutě a po chvíli domácí přidali čtvrtý gól. I nadále měli Klatovští více ze hry a po dvou chybách hostujících hráčů upravili na konečných 6:2.

Sestava Hořovicka: Křikava (60. Ilko) - Tregler (41. Pelikán), Spal (C), Souček, Danda - Jaňour (64. Zemánek), Pužík, Kubišta, Petráš - Ábel, Ungr (23. Vokurka) na lavičce: Tomášek Trenéři: Jindřich Niovotný a Jan Zemánek Vedoucí mužstva: Jaroslav Vokurka

26.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 113 Kč Zámečníci strojů ZÁMEČNÍCI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 113 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ZÁMEČNÍCI - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Kontakt: osobně, telefonicky, e-mailem.. Pracoviště: Kovodružstvo,výrobní družstvo v žebráku, Náměstí, č.p. 11, 267 53 Žebrák. Informace: Jedlička, Elgerová, +420 731 142 233,311 533 421. Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 12 200 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech ŠIČKY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: ŠIČKA - Místo výkonu práce: Beroun - Železná. Nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky, osobně (předem tel. domluvit schůzku).. Pracoviště: Jiří balabán s.r.o. - železná, 266 01 Beroun 1. Informace: Lenka Netopilíková, +420 606 645 825. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU PEČIVA A CUKROVINEK. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU PEČIVA A CUKROVINEK - Místo výkonu práce: Beroun. Upřesňující informace: nástup možný ihned, pouze noční směna. Požadavky: zdravotní průkaz. Zaměstnanecké výhody: po zapracování prémiové ohodnocení, stravenky. Kontakt: e-mailem.. Pracoviště: Pac hořovice s.r.o. - beroun 1, Na Ostrově, č.p. 274, 266 01 Beroun 1. Informace: Dana Mrkáčková, +420 311 548 627. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Strojírenský dělník, 16 500 Kč Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů OPERÁTOŘI VÝROBY - LISAŘI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: OPERÁTOŘI VÝROBY - LISAŘI - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: obsluha hydraulických lisů, spolupráce při výměně lisovacích strojů, zodpovědnost za zajištění výroby v požadovaném množství a kvalitě. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, zkušenosti s obsluhou lisovacích strojů (velkou výhodou), základní znalost práce na PC (výhodou). Nabízíme: odborné zaškolení na pracovišti, možnost zvyšování kvalifikace a kariérního růstu, příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši až 5.000 kč, k dispozici také autobusová svozová doprava, placené přesčasy, roční bonus za hospodářské výsledky společnosti, firemní akce, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Kontakt: telefonicky (8:00-17:00hod), e-mailem.. Pracoviště: Muramoto manufacturing europe s.r.o., Skandinávská, č.p. 991, 267 53 Žebrák. Informace: Ivana Kovaříková, +420 774 536 801.

ČFL: Dobrovice - Převýšov.

Zápy udržely Dobrovici na zádech

Tlustice - Osek 2:5

Tlustice stále bez ztráty kytičky

Brány sokoloven otvírají dokořán

Střední Čechy – Už počtvrté se v pátek 21. září otevřou brány sokoloven ve všech regionech České republiky. Do Noci sokoloven se zapojí také několik jednot ve Středočeském kraji.

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.