Dorostencům Hořovicka se nedařilo

Klatovy - Dorostenci Hořovicka se o víkendu představili v dalším divizním utkání na půdě Klatov. Starší i mladší jednoznačně prohráli.

26.8.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Vildmon

TJ Klatovy - FK Hořovicko 5:0 (3:0)

První šanci v zápase staršího dorostu si vypracovali hosté, střelu Zítka vyhlavičkoval na brankové čáře jeden z domácích obránců. Poté již hrozili především domácí hráči. První šanci Klatov sice ještě Zíma zlikvidoval, v 15. minutě se ale domácí již dostali do vedení. V následných osmi minutách pak Klatovští přidali další dva pěkné góly a bylo to 3:0. Hosté poté mohli korigovat, ale Křížek, Zítek ani Ungr své šance neproměnili. Ani ve druhé půli se hostům střelecky nedařilo. Naopak domácí přidali další gól a v 76. minutě proměnili také penaltu a bylo to 5:0.

Sestava Hořovicka: Zíma - Solar (62. Sojka), Budínský, Lebduška, Koryta (29. Pergl) - Pelikán (76. Souček), Zemánek, Zítek (C), Škvára - Ungr (60. Novák), Křížek na lavičce: Křikava Trenéři: Jiří Froněk a Josef Cajthaml Vedoucí mužstva: František Budínský

TJ Klatovy - FK Hořovicko 6:2 (2:2)

V utkání mladších začali domácí mnohem lépe a v 15. minutě již vedli 2:0. Od tohoto momentu se hosté probrali a ve 23. minutě Hořovičtí snížili, když po přihrávce Ábela skóroval Petráš. O sedm minut později bylo dokonce vyrovnáno, když se z trestného kopu trefil parádně Souček - 2:2. V závěru první půle mohli jít domácí opět do vedení, na brankáře Křikavu ale nevyzráli. Úvod druhé půle se Hořovicku nepovedl. Klatovy skórovaly hned ve 48. minutě a po chvíli domácí přidali čtvrtý gól. I nadále měli Klatovští více ze hry a po dvou chybách hostujících hráčů upravili na konečných 6:2.

Sestava Hořovicka: Křikava (60. Ilko) - Tregler (41. Pelikán), Spal (C), Souček, Danda - Jaňour (64. Zemánek), Pužík, Kubišta, Petráš - Ábel, Ungr (23. Vokurka) na lavičce: Tomášek Trenéři: Jindřich Niovotný a Jan Zemánek Vedoucí mužstva: Jaroslav Vokurka

26.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Emoce právě cloumají bývalým trenérem třetiligového Králova Dvora Jiřím Sabouem. Terčem nespokojenosti se stala sudí Zuzana Špindlerová.

Fotbaloví rozhodčí: Bouřlivých trenérů moc není

Sedačky. Kino. Ilustrační foto.

Trilobit 2018 už má své oceněné

FOTOGALERIE: Vyhlášení nejlepších sportovců Berounska 2017

Beroun - Prohlédněte si fotografie ze slavnostního večera, na kterém byli dekorováni nejúspěšnější sportovci okresu Beroun za rok 2017. Akce se konala v pohodové atmosféře na berounské Plzeňce. Deník bude postupně představovat ty nejlepší. Těšte se!

Muž, který zemřel v chatě, se stal obětí vraždy

Střední Čechy – Obětí vraždy se podle prvotních poznatků stal 60letý muž, který v úterý večer zemřel v chatě v obci Černolice na Praze-západ.

ON-LINE: Ptejte se fotografa Pavla Palusky

Beroun – Dalším hostem on-line rozhovoru bude fotograf Pavel Paluska, který zanedlouho představí svá díla při výstavě sportovních fotografií v Berouně. Již nyní se ho můžete na webu berounsky.denik.cz ptát na zajímavosti okolo focení sportovních událostí, zážitků má dostatek. On-line rozhovor začne ve čtvrtek v 9:30 hodin. Již nyní můžete klást vaše dotazy prostřednictvím odkazu níže.

Nejlepší sportovci Berounska vystoupili na pódium

Beroun – Tradiční anketa Nejúspěšnější sportovec roku vyvrcholila znovu v berounském kulturním domě Plzeňka, kde si dali dostaveníčko ti nejlepší. Moderátor Radek Šilhan postupně představil na pódiu sportovce, kterým se v loňském roce nejvíce dařilo.