K závěrečnému vystoupení Cábelíků v České fotbalové lize se ještě vrátil trenér Tomáš Šilhavý, jehož tým prohrál v Jirnech těsně 0:1. „Rozhodla střela zpoza vápna k tyči, byť si Jirka Krček sáhl. Přesto skončila brankou,“ smutnil kouč Cábelíků, který žehral na neproměňování šancí: „Na začátku trefil Šebek tyč, Hejda před brankářem loboval, bohužel i branku. Měli jsme také několik nebezpečných střel, které buď brankář domácích vyrazil na roh nebo skončily těsně vedle branky.“

Jirny jsou poslední, branka ze třinácté minuty v síti Králova Dvora se nečekala. „Jirny nás zaskočily asi jen tou vstřelenou brankou. S přibývajícím časem to pro nás bylo složité vzhledem k dobře hrající zkušené obraně Jiren,“ řekl Tomáš Šilhavý.

Ten svolává své ovečky v týdnu naposledy. „Ve středu máme poslední trénink a poté se sejdeme až v novém roce 7. ledna,“ prozradil kouč třetiligových Cábelíků.

Jejich potencionální nástupci v modrobílých barvách se činili o víkendu na halových turnajích. Ročník 2009 odehrál turnaj v Praze na Hamru. O první místo hráli proti SKP Rakovník. Zápas byl velmi vyrovnaný a v posledních vteřinách dali vítězný gól a Cábelíci slavili zlatou medaili. V turnaji nedostali žádnou branku a nejlepším střelcem turnaje se stal jejich hráč Ondřej Chroust.

Dařilo se i ročníku 2010, který vyrazil do Odolena Vody. Tam si vedli malí Cábelíci výtečně a celý turnaj vyhráli, když hodně kvitovali vítězství v posledním utkání s ČLU Beroun v poměru 3:0.

Do nafukovací haly do Zbuzan s umělým trávníkem se pak vydali fotbalisté Králova Dvora ročníku 2011, a ti si z turnaje přivezli třetí místo, když se v celkovém hodnocení před ně dostali hráči Klecan a Stodůlek.

Pořádáte halový turnaj pro fotbalisty nebo jste nějaký absolvovali? Napište nám o tom, pochlubte se svými výkony. Vaše příspěvky v Deníku rádi zveřejníme.