Jak byste zhodnotil utkání s Milevskem?

Dneska to asi bude tíha, hodnotit toto utkání. Když to vezmete, třeba v Tachově jsme byli lepší po dobu šedesáti minut, měli jsme dvě velké šance, které jsme nedali. Nakonec jsme po svých chybách zaslouženě prohráli. Pomalu čtvrtý zápas jsme nedali gól, bylo to těžké. Šance jsou, ale nedali jsme je. Kluci se nemohou zklidnit a dát gól. Zaplaťpánbůh, že přišla ta ojedinělá šance, že jsme dali alespoň jeden gól. Doufám, že jsme to prolomili a budeme pokračovat dál. Jinak si myslím, že herně to nebylo špatné. Ve hře sice jsou určité výkyvy, a to hodnotím celek. Utkání bylo možná malinko pro ně. Myslím si, že Milevsko sem přijelo pro remízu. Vysloveně nechtěli útočit. Pak ale vycítili, že by tady mohli něco uhrát. Nakonec se nám to podařilo a myslím, že výhra je zasloužená.

Hosté se dlouho soustředili především na obranu a do útoku se příliš nehrnuli. Proti takto zataženému soupeři se vždy hraje těžko…

Je to těžké. My ale máme hráče, kteří tam najdou myšlenku. Nademlejnský, Hrbáč, Vokáč nebo Zítek, který dával dneska pěkný gól. Chce to jen nějakým způsobem se tam dostat. Zaplaťpánbůh jedna tam padla.

Když jste hodnotil domácí utkání s Benešovem, říkal jste, že se hráči nedonutili běhat. Tentokrát když všichni hráči Hořovicka začali běhat, soupeře jste výrazně přehrávali, přesto bylo v utkání dost pasáží, kdy několik hráčů hodně chodilo.

Určitě. Nechci říkat, že kluci nemají natrénováno. To nechci říkat. V každém zápase si samozřejmě musíte povolit, nemůžete běhat celých devadesát minut. Ale samozřejmě já si myslím, že kondička jim malinko chybí. Divize je hlavně o běhání. Když máte hráče, jako je Nademlejnský a jiné, kteří mají myšlenku, tak pak je to snažší. Je také dobré, že jsme se dostali do toho stavu. Na jaře jsme měli jen úspěchy. Teď je vidět, jak mančaft pracuje i když prohrává. Po delší době jsme vyhráli 1:0, je to šťastné. Jsem rád, že jsme vyhráli.