I když ještě probíhaly závěrečné zápasy okresních soutěží mužů, podařilo se pořadatelům sehnat čtyři kvalitní mužstva a to SK Nižbor, Slovan Lochovice, Sokol Hostouň a domácí.

Ve všech utkáních dokazovali starší hráči, že fotbal určitě hrát nezapomněli. Byly k vidění krásné akce, přihrávky, střely a samozřejmě hezké góly. V některých případech došlo i k menšímu šťouchání mezi hráči, ale to dokázal zvládnout svým nadhledem hlavní rozhodčí Jozef Kušo, jemuž byli nápomocni na lajnách M. Bílý ml. a D. Steiner.

Nejvíce se dařilo domácím, které obral o body pouze soupeř z Hostouně na Kladensku. ten ani jednou nepoznal hořkost porážky a s pěti body skončil druhý. Třetí příčku obsadily Lochovice, když zvládly poslední duel proti Nižboru a odsunuly ho na poslední pozici.

Po skončení turnaje se ujal slova předseda SK Chyňava Zdeněk Steiner, vyhodnotil výsledky a předal poháry a věcné ceny zúčastněným mužstvům. Všichni se shodli na tom, že se turnaj podařil, byl dobře zorganizován a splnil svůj účel. Už dnes se těší na příští ročník.

Výsledky: Chyňava – Nižbor 3:1 (Štanc 2, Bělohlávek – Otřísal), Hostouň – Lochovice 2:0 (Svoboda, Požár), Chyňava – Lochovice 1:0 (Pošmurný), Nižbor – Hostouň 1:1 (Beneš – Zeithamel), Chyňava – Hostouň 1:1 (Bělohoubek – Zeithamel), Nižbor – Lochovice 2:4 (V. Říha, Simóne – Grubner, Liška, vlastní, Abrhám).

1. SK Chyňava⋌ 2 1 0 5 : 2 7
2. Sokol Hostouň⋌ 1 2 0 4 : 2 5
3. Slovan Lochovice⋌ 1 0 2 4 : 5 3
4. SK Nižbor⋌ 0 1 2 4 : 8 1

Zdeněk STEINER st.