Drozdov – Žebrák B 6:0

Úvod utkání naznačil, že o vítězství domácích nebude pochyb, a i když od začátku domácí zahodili, co se dalo, tak v 10. minutě přecejen Vodička nadvakrát otevřel skóre utkání. Po chvíli pak domácí Sládek nastřelil břevno. V 15. minutě zahrozil hostující Kurej, ale jeho zakončení neskončilo gólem. Poté se domácí začali předhánět v zahazování i těch nejvyloženějších šancí. Jen za první poločas třikrát nedokázali trefit prázdnou branku. Přesto ještě do poločasu zvýšil Drozdov díky trefě Mantlíka na 3:0. Žebrák v závěru první půle měl dvě velké šance. Snížit mohl z trestného kopu Kunc, ale Lisý konečky prstů vytlačil míč směřující do šibenice nad břevno. Druhou šanci zmařil Lisý, když technickou střelu Chrpy vyrazil na roh. Výsledek první půle ale vůbec neodpovídá průběhu utkání.

I ve druhém poločase domácí pokračovali v zahazování šancí. V 55. minutě se do ojedinělého brejku dostal Kurej, jeho šanci ale zneškodnil Lisý. Po chvilce se do šance dostal Mantlík, který završil svůj hattrick – 4:0. Po vystřídání Mantlíka se domácí začali trápit. Hosté jim byli vyrovnaným soupeřem, ale v koncovce neuspěli. Naopak Drozdov ještě zvýšil, když dorážka Spurného skončila v brance. V 80. minutě pak zvýšil po centru Kušky na 6:0 Hrbek, když usměrnil hlavou míč ke vzdálenější tyči. V 91. minutě ještě sražení Kureje přineslo trestný kop, ale ani ten už na výsledku nic nezměnil. Drozdov potvrdil roli favorita. Žebrák na domácí neměl, ale i hosté se přičinili o hladký průběh utkání, které velice dobře řídil rozhodčí Špicl.

Branky: Mantlík 3, Vodička, Spurný, Hrbek. Rozhodčí: Špicl. Diváci: 70. ŽK: Štochl – Raška. Poločas: 3:0.

Drozdov: Lisý – Spurný, Sládek P., Křivánek, Mantlík (Ptáček), Kuška R., Štochl, Sládek T., Vodička, Kalina (Dlouhý), Opatrný (Hrbek).

Žebrák B: Melen – Mašek, Chrpa, Kuška, Horák, Kunc, Souček, Flachs, Kurej (Javůrek), Kurej L., Raška.

Viktor Pavlis