Vedoucí Chlumec si poradil na své půdě dle očekávání s Osovem. Kanonáda se ovšem tentokrát nekonala. Vítězství 2:0 si připsaly také druhé Všeradice, které dokázaly vyhrát na půdě Vižiny. Naopak nedařilo se třetím Rpetům. Ty na domácí půdě vybojovaly jen bod za remízu 1:1 se dvanáctým Zaječovem. Ještě hůře dopadl na svém hřišti čtvrtý Drozdov, který nestačil na Podluhy. Domácí sice vedli po prvním poločase 1:0, hosté ale po změně stran utkání dvěma góly otočili a odvezli si tři body.

Plný počet bodů si ze hřiště soupeře odvezly i Hostomice B, které se představily na půdě Šemíků. Hosté vedli po první půli 2:0, po změně stran sice domácí mocně dotahovali, Hostomičtí si ale nakonec odvezli výhru 3:2. Poměrně hladké vítězství si připsal Újezd B, který porazil na svém hřišti Běštín 3:0. Tři body mají pro domácí velkou cenu, nachází se totiž stále nad sestupovou propastí. V posledním nezmiňovaném utkání se střetly rezervy Žebráku a Oseku. Zápas vítěze nepoznal, po remíze 1:1 se body dělily.

Výsledky: Drozdov – Sparta Podluhy 1:2 (1:0), branky: Lisý Jan z pen. – Bažata, Večeřa, diváci: 50, rozhodčí: Plecitý. Chlumec – Osov 2:0 (2:0), branky: Kural, Ležal, diváci: 120, rozhodčí: Krůta. SK Doubravan Újezd B – Běštín 3:0 (2:0), branky: Štochl 2, Šimek, diváci: 40, rozhodčí: Koza. Horymír Neumětely B – Hostomice B 2:3 (0:2), branky: Hejduk, Pešta – Kačena, Lefner, Kačírek, diváci: 50, rozhodčí: Koza. Spartak TOS Žebrák B – Slavoj Osek B 1:1 (1:0), branky: Mareš – Kratochvíl, diváci: 50, rozhodčí: Šnajdr. SK Rpety – Zaječov 1:1 (1:1), branky: T. Čapek – Braun P., diváci: 50, rozhodčí: Chvátal. Vižina – Durisol Všeradice 0:2 (0:2), branky: Bouček, Kulhavý, diváci: 100, rozhodčí: Hájek.

 1. Chlumec⋌ 19 16 0­  3 57:9  48

 2. Všeradice ⋌ 19 12 4  3 ­48:22 40

 3. Rpety⋌ 19  9 5 ­ 5 43:39 32

 4. Drozdov⋌ 19  8 5­  6 45:25 29

 5. Hostomice B ⋌19  8 4  7 3­3:38 28

 6. Žebrák B⋌ 19  8 3  8­ 40:41 27

 7. Podluhy⋌ 19  8 2 ­ 9 37:45 26

 8. Vižina⋌ 19  7 4 ­ 8 35:41 25