Druhá Březová zvládla úlohu favorita a na půdě komárovského béčka vyhrála 3:1. Komárov se díky své porážce a úspěchu Újezdu B posunul na samý chvost tabulky.

Zmiňovaná rezerva Doubravanu překvapila v derby béčko Oseku. Tomu se zatím na jaře vůbec nedaří. Osek B měl po podzimu na kontě výtečných dvacet sedm bodů a patřil mezi nejpříjemnější překvapení. Jenže na jaře se hráčům Slavoje vůbec nedaří a zatím čekají na první bodový zisk. Nic na tom nezměnil ani zápas s Újezdem B. Hosté se dostali v prvním poločase do dvougólového vedení, když se dvakrát prosadil Tauš. Po změně stran sice Osek snížil, na vyrovnání ale nedosáhl. Újezd B se díky vítězství posunul na dvanáctou pozici.

Nejvíce gólů padlo o víkendu v Žebráku, kde domácí rezerva hostila Zaječov. Hosté se již v prvním poločase dokázali třikrát střelecky prosadit. Po změně stran pak oba celky zaznamenaly tři branky a utkání skončilo výsledkem 3:6. Střelecké hody byly k vidění i ve Vižině. Ve vyrovnaném utkání přestříleli domácí béčko Hostomic v poměru 4:3. Utkání bohaté na góly se hrálo i ve Rpetech. Domácí i díky hattricku Holuba porazili Tlustici B 5:2.

Výsledky: Vižina – Hostomice B 4:3 (2:2), branky: Bělohlávek 2, Fiala, Moravec – Roubín, Kovács, Kačírek, diváci: 50, rozhodčí: Kareš. SK Slavoj Osek B – SK Doubravan Újezd B 1:2 (0:2), branky: Dostál – Tauš 2, diváci: 50, rozhodčí: Kocourek. Spartak TOS Žebrák B – Zaječov 3:6 (0:3), branky: Štuksa z pen., vlastní, Raška – Havel 2, Klekner, Martinkovič, Somr, vlastní, diváci: 70, rozhodčí: Vodička. Chodouň – Sparta Podluhy 0:2 (0:0), branky: Vašík, Bažata, diváci: 50, rozhodčí: Egrt. SK Rpety – SK Tlustice B 5:2 (1:0), branky: Holub M. 3, Řepka D. 2 – Bělohlávek, Hůlka. ČK: Egrt, Mojdl (oba R), diváci: 50, rozhodčí: Šnajdr. Drozdov – Běštín 1:1 (0:0), branky: Mantlík – Jareš, diváci: 80, rozhodčí: Sekerka. FK Komárov B – SK Březová 08 1:3 (1:2), branky: Cíza – Hošek, Dupač, Müller. ČK: Cíza – Košťálek, diváci: 40, rozhodčí: Kubát.

 1. Drozdov⋌ 16 11 4­  1 46:13 37

 2. Březová⋌ 16 11 2 ­ 3 41:16 35

 3. Rpety⋌ 16 10 2 ­ 4 39:25 32

 4. Zaječov⋌ 16  9 3­  4 33:17 30

 5. Osek B⋌ 16  8 3  5­ 40:28 27

 6. Podluhy⋌ 16  8 2 ­ 6 32:20 26

 7. Běštín⋌ 16  7 4­  5 26:29 25

 8. HostomiceB⋌16  6 1 ­ 9 41:39 19