Letos je opět přivítal prvoligový hráč Martin Hála, který hájí barvy pražských Bohemians. Dětem se představil i brankář plzeňské Viktorie Martin Jedlička a oba rozdali mnoho podpisů. Došlo samozřejmě i na společné fotky s oběma hráči nejvyšší soutěže. Nechme se v budoucnu překvapit, jestli se k nim připojí coby fotbalista první ligy některý z hráčů nebo hráček Hála Cupu.

Turnaje se celkem zúčastnilo jedenadvacet školních týmů napříč třemi kategoriemi, což bylo celkem asi 230 dětí z celého berounského regionu. „Chci poděkovat partnerce Báře a její škole B-English, která to celé vymyslela, a díky jejím skvělým zaměstnancům se celá akce mohla znovu uskutečnit,“ řekl Martin Hála.

K vidění byly zajímavé zápasy a také pěkné individuální výkony, za které si jednotlivci převzali odměny. „Nejlepším hráčem se stal Jonáš Foglar z družstva Soukromé ZŠ a MŠ B-English. Nejvíc gólů nastřílel Josef Zeman ze ZŠ Komárov. A v brance se nejvíc dařilo Filipu Vávrovi ze ZŠ Králův Dvůr Jungmannova,“ uvedl prvoligový ofenzivní hráč.

V kategorii 1. - 3. tříd zvítězila ZŠ Komárov před ZŠ Hýskov a ZŠ Tmaň. První příčku mezi 4. až 6. třídami obsadila ZŠ Králův Dvůr Jungmannova, stříbrnou příčku si připsala Soukromá ZŠ a MŠ B-English a třetí skončila ZŠ Wagnerka Beroun. I v kategorii 7. až 9. tříd si vedla nejlépe ZŠ Králův Dvůr Jungmannova, druhá byla ZŠ Wagnerka Beroun a bronzové medaile si odvezla ZŠ Zdice.

„Jsem rád, že se i druhý ročník vydařil. Mám opravdu velkou radost z toho, kolik dětí se zúčastnilo, viděli jsme spoustu kvalitních fotbalových výkonů a byli svědky parádní atmosféry. Nikdo se nezranil, což je u takové akce vždy důležité,“ byl spokojen Martin Hála, který dodal: „Rád bych poděkoval firmám, které nás podpořili, jsou to VAK Beroun, ADC Blackfire, FotbalServis a ZŠ a MŠ B-English. Již teď se těšíme na další ročníky.“