Pohyby v kádru směrem ven popř. dovnitř jsou minimální, zatím došlo pouze k dohodě s celkem FK Hořovicko. Jan Křížek zůstane ještě půl roku v Hořovicích a pokusí se prosadit do A mužstva, naopak další tři roky bude oblékat zelenobílý dres Petr Bělecký. Jinak mužstvo stejně jako na jaře trápí početná marodka. Na ní stále zůstávají: Jan Majer se svalovými problémy, Jan Bojko s další únavovou zlomeninou nohy, Miroslav Miška s problémy po operaci kolena i jeho bratr Michal s potížemi se zády, operace kolena čeká také kapitána celku Martina Graua. Dlouhý trest pustí na hřiště až v polovině října J. Šmída. Naopak potěšil návrat obou bratří Pospíšilů po operacích kolena, svalové problémy doléčila také brankářská jednička Petr Patejdl.

Vzhledem k tomu, že se opakuje situace jako před dvěma roky a zelenobílí budou hrát jinou skupinu I. B třídy než ostatní berounské celky, s výjimkou rezervy Králova Dvora, čekají loděnické fotbalisty v přípravě tradiční celky. První utkání čekalo zelenobílé v neděli odpoledne na hřišti v Drozdově proti omlazenému mužstvu Zdic. Fotbalisté Olympie po poločase vedli 1:0. Po změně stran Loděnice vyrovnala a stav 1:1 vydržel až do 81. minuty. Pak zelenobílí dvakrát udeřili v rozmezí tří minut. Zdice pak již jen v 90. minutě zkorigovaly stav.

V neděli se fotbalisté Loděnice vypraví do Mýta, kde budou na turnaji obhajovat prvenství z minulého ročníku. Na turnaji se kromě domácího celku a zelenobílých představí Rokycany a Zbraslav. Turnaj začíná ve 13 hodin, zápasy se hrají na 2x20 minut. V pátek 6. srpna pak čeká Loděnici další přípravné utkání, od 18 hodin se představí na půdě Hostomic. V neděli 8. srpna odehraje první přípravné utkání také loděnické béčko, které se od 17 hodin utkání s Rudnou, a to zřejmě na hřišti v Nučicích. Generálku si odbude loděnické áčko již na domácí půdě Na Jánské, kde přivítá v sobotu 14. srpna od 17 hodin družstvo Spartaku Žebrák. Loděnická rezerva se v posledním přípravném utkání utká s rezervou Českého Lva – Unionu Beroun. Tento zápas by se měl zřejmě odehrát v neděli 15. srpna od 10.15 hodin na Tetíně, ale zde může nastat změna jak s hracím časem, tak i se hřištěm.