V Berouně hostilo béčko Českého Lva – Unionu celek Komárova. Šlágr, ve kterém se hrálo o první místo tabulky, nabídl hodně průměrný fotbal. K vidění sice bylo několik šancí na obou stranách, na gól ale diváci čekali marně. Bezbranková remíza se zrodila i v Chlumci. V tomto střetnutí nebylo o šance nouze, střelci obou mužstev si ale vylámali zuby na brankářích.

Díky remíze ze střetnutí berounského béčka s Komárovem se na tento tandem v tabulce dotáhly celky Tetína a Újezda. Tetín na půdě posledního Stašova sice dokázal vyhrát, domácí ale favoritovi byli po většinu zápasu vyrovnaným soupeřem. V první půli se šance střídaly na obou stranách. Do přestávky padl jediný gól, když ve 39. minutě Janda proměnil penaltu. Po změně stran byli přes dvacet minut lepší domácí, v 70. minutě ale po brejku předvedl pěknou akci Bastl a bylo to 0:2. O pět minut později po pěkném signálu Tetín pojistil své vedení. Díky nejlepšímu skóre se Tetín po této výhře vyhoupl na první místo.

Z vítězství se o víkendu radoval i Újezd. Nižbor na půdě Doubravanu po půli hrál nerozhodně 1:1, domácí ale po změně stran dokázali jít do vedení, které si poté pohlídali. O bezbrankových remízách již byla řeč, dvanácté kolo přineslo také dva nerozhodné výsledky v poměru 1:1. Trápící se Osek sice v utkání s béčkem Zdic vedl po brance Roberta Čížka, po změně stran ovšem dokázal vyrovnat Karel Sluka. Poté se již žádná šance neujala a body se tak rozdělily. Výsledek 1:1 byl k vidění i v Tlustici. Domácí sice vedli, Šemíci ale dokázali vyrovnat a odvézt si cenný bod.

V posledním nezmiňovaném utkání se představil Trubín na půdě Cerhovic. V hodně průměrném utkání. Hosté předvedli v prvním poločase hodně mizerný výkon. Svými chybami Trubínští domácím nabídli dvě velké šance, které Cerhovičtí hráči dokázali využít. V závěru poločasu pak dokázal Pech po chybě domácího brankáře snížit na 2:1. Po změně stran se Cerhovice zatáhly do obrany a spoléhaly na brejky. Hosté se přes soustředěný obranný val domácích nedokázali dostat. Naopak v 85. minutě Cerhovice proměnily pokutový kop a pojistily si tak vítězství.

Výsledky: Chlumec - Ostrovan Zadní Třebaň 0:0 (0:0), diváci: 80, rozhodčí: Müller - Kros, Kubát. Slavoj Osek - FK Olympie Zdice B 1:1 (1:0), branky: Čížek R. - Sluka K., diváci: 50, rozhodčí: Špicl - Závora, Spiegl. Union Cerhovice - FC Freyburg Trubín 3:1 (2:1), branky: Mojžíš, Procházka, Pichlík - Pech, diváci: 80, rozhodčí: Mázdra - Marx, Ryska. SK Doubravan Újezd - SK Nižbor 2:1 (1:1), branky: Teplý, vlastní - Matějka, diváci: 80, rozhodčí: Ryska - Plecitý, Belanský. Stašov - SK Tetín 0:3 (0:1), branky: Janda, Bastl, Kaňka, diváci: 70, rozhodčí: Egrt - Kareš, Plecitý. Český lev-Union Beroun B - FK Komárov 0:0 (0:0), diváci: 80, rozhodčí: Vodička - Sekerka, Vlachopulos P. SK Tlustice - SK Horymír Neumětely 1:1 (1:0), branky: Keckstein - Kubrycht, diváci: 80, rozhodčí: Pecka - Sekerka, Červenka.

 1. Tetín⋌ 12 7 2 3 40:17 23
 2. Beroun B⋌ 12 7 2 3 32:21 23
 3. Komárov⋌ 12 7 2 3 21:14 23
 4. Újezd⋌ 12 7 2 3 21:17 23
 5. Cerhovice⋌ 12 6 3 3 35:22 21
 6. Chlumec⋌ 12 5 4 3 22:20 19
 7. Trubín⋌ 12 6 0 6 30:26 18
 8. Tlustice⋌ 12 4 4 4 17:17 16