Především u týmu z třetí třídy berounského okresu Všeradic jde o překvapení. O ty ale není na podobných přípravných turnajích nouze. 
Všeradice si poradily s béčkem Českého lva-Unionu Beroun, které porazily 5:3 po poločase 2:2. Tři góly vítězů dal Spousta, dva Lenkvík, za poražené skóroval jednou kanonýr Soukup, o dva góly se postaral Janda.

Překvapením by se dal označit i výsledek utkání mezi Vinařicemi a Loděnicí. Vedoucí celek kladenského okresního přeboru nastoupil do utkání s týmem z I.B třídy nahecovanější a měl velmi dobrý začátek. 

Na pražském turnaji překvapivě triumfovalo Hořovicko.
Trenér Tomáš Šilhavý: Prohra nám může paradoxně hodně pomoci

Vedení 2:0 však Vinařice ukolébalo a Loděnice začala tlačit na pilu, ale gólově se neprozradila. „Když jsme zjistili, že na ně máme, tak jsme začali hrát profesorsky,“ mínil vedoucí týmu Lubomír Sládek s tím, že ke konci docházely vítězům síly. Přesto Vinařice uhrály druhé vítězství v turnaji. 

S cílem odčinit úvodní vysokou porážku nastoupily do utkání s Dobřichovicemi Zdice. Ty nově vede Jiří Kment a díky dvěma gólům Pecha a jednoho Krůty soupeře zdolaly těsně 3:2. Za Dobřichovice skórovali Větrovec a Skučko.

Stejně jako Dobřichovice se poprvé na turnaji představil i Trubín. Tomu se vstup velice vydařil a po poločase 2:1 přidal do sítě Neumětel ještě pět gólů a vyhrál 7:1. Za Freyburg byli úspěšní Brodan, dvakrát Vávra a Radek Klička, jednou Bláha a Vilém Vlček z penalty, za poražené Barták.

Ilustrační foto hokej
Střelec Jakub Krásl: Tři góly hned v úvodu a bylo po zápase