V Sedlčanech to nebývá jednoduché. Určitě jste tam sehrál i několik zápasů v mládeži. Jaké máte proti Tatranu zkušenosti?
Proti Tatranu jsem toho dost odehrál už v dorostu a přivézt nějaké body nebylo nikdy jen tak. Čerstvě v paměti mám poslední zápas podzimu. Sedlčany nám nasázely čtyři góly, a to jsme ještě mohli být rádi. Měli jsme jim tedy co oplácet a o to cennější je tato výhra.

Skóre jste otevřel už v deváté minutě, jak gól padl?
První gól jsem dorazil do napůl odkryté brány po dvou vydařených zákrocích domácího brankáře.

Střelecký apetit jste potvrdil v 21. minutě…
Napodruhé to tak jednoduché nebylo. Jirka Bican vystihl chybnou rozehrávku obrany a přihrál mi do lepšího postavení. Zbývalo obejít posledního hráče a pak už mě od vstřelené branky dělil jen brankář.

Domácí do půle snížili, s čím jste šli do druhého dějství?
Ve druhém poločase jsme chtěli míč více podržet a zaměřit se na mezihru. Potřeba bylo i zlepšit hru ve středu pole, kde to máme ve dvou lidech o něco složitější.

Mohli domácí vyrovnat?
Soupeř ve druhé půli zahrozil hlavně z několika standardních situací. Ze hry jsme měli více šancí my. Zvýšit skóre mohli střídající Sýkora, Černý, ale i já.

Jaká to byla úleva a radost, když dal Jiří Bican na 3:1?
Radost to byla veliká, protože vyhrávat jen o jeden gól v takto napjatém zápase nebylo jednoduché. Také jsem byl rád, že jsem Jirkovi mohl jeho asistenci z první půle oplatit.

Při premiéře fotbalových soutěží se zaskvělo hned několik kanonýrů. Diváci aplaudovali při dosažení hattricku, ale všechny překabátil zdický hráč. Třiadvacetiletý Marek Štulík přispěl k demolici Vižiny 9:0. Béčko zdické Olympie ve čtvrté třídě tak skvěle vstoupilo do nového ročníku, Marek Štulík nastřílel pět gólů. Ale tentokrát jsme zvolili Jana Bíbu, protože B třída je přece jen mnohem výš než čtvrtá třída. Příště ale klidně může padnout volba na hráče nižších soutěží.