Kanonádu předvedli ve Rpetech fotbalisté Oseku, kteří deklasovali domácí 8:1. Čtyřmi góly se blýskl útočník Vlasta Ehl. Jednoznačnou výhru na půdě soupeře zaznamenal i Drozdov, který vyhrál v Chlumci 5:1. Parádní střelecké představení ukázal divákům tetínský Kaňka, který v utkání s Trubínem vstřelil čtyři góly. Tetín porazil družstvo Trubína přesvědčivě 5:2. Povinnost splnili fotbalisté Nového Jáchymova, kteří přestříleli domácí Hudlice v poměru 4:3. Překvapení se zrodilo na Tmani, kde domácí porazili Šemíky 3:1. Hosté se sice v druhém poločase dostali do vedení, jenže Mareš dokázal vyrovnat a Miroslav Fiala starší dvěma góly dokonal obrat. Zajímavý zápas se hrál v Nižboře, kam přijel Hýskov. Hosté byli v prvním poločase lepší, ale dlouho se nedokázali prosadit. Hýskov udeřil až v závěru prvního poločasu, kdy se dostal do dvoubrankového vedení. Jenže druhá půle nabídla úplně jiný obrázek. Hýskovští hráli doslova ostudně a nadšeně bojující domácí pěti brankami zápas otočili, přičemž dalších pět tutovek ještě neproměnili. Hýskov nakonec odjel s porážkou 3:5. Ve dvou utkáních rozhodovaly pokutové kopy. Remíza se zrodila v Újezdě, kde Doubravan hrál s Komárovem 1:1. V penaltové loterii nakonec vyhráli domácí 4:2. Pokutové kopy viděli diváci i v Berouně, kde domácí Cembrit remizoval se Zadní Třebaní 1:1. Zde se penaltový rozstřel protáhl a nakonec hosté vyhráli 8:7.

Rpety - Osek 1:8 (1:5), branky: Langr Jakub - Ehl 4, Ungr, Volf M., Doležal, Daněk, diváci: 40, rozhodčí: Červenka. Tetín - Trubín 5:2 (2:1), branky: Kaňka 4 (1 z pen), Dobříšan - Pech, Choc, diváci: 10, rozhodčí: Mázdra. Cembrit Beroun - Zadní Třebaň 1:1 (1:0) na penalty 7:8, branky: Celina - Hejlek, rozh. penaltu Pyšer, diváci: 50, rozhodčí: Marek. Hudlice - Nový Jáchymov 3:4 (2:3), branky: Svoboda 2, Dubský - Krumhanzl, Pém, Cihelka, Krob, diváci: 50, rozhodčí: Chvátal. Nižbor - Hýskov 5:3 (0:2), branky: Sevald 2, Lukeš Roman 2, Němeček Jan - Vávra, Bartoš, Pošmurný, diváci: 40, rozhodčí: Svoboda. Tmaň - Neumětely 3:1 (0:0), branky: Mareš, Fiala Miroslav st. - Komínek, diváci: 25, rozhodčí: Špicl. Chlumec - Drozdov 1:5 (0:1), branky: Ciprián - Vodička Vít 2, Opatrný 2, Ptáček, diváci: 25, rozhodčí: Závora. Újezd - Komárov 1:1 (0:0) na penalty 4:2, branky: Štich David - Kubička, diváci: 50, rozhodčí: Plecitý.