Tatran Rakovník B – FK Stejstav Hýskov 2:3 (1:2)

Od úvodních minut se tlačili do útoku domácí a jen jejich nezkušeností při větším klidu v zakončení to nebylo v 10. minutě 2:0. Hosté hráli víc takticky a pomaleji, ale jistě se přesunuli k brance domácích, kde ve 20. minutě zaúřadoval Steiner přehozením Herinka – 0:1. Další šanci zahodil domácí Bethel, když prošel přes tři hráče, ale na malém vápně místo nahrávky zakončil svojí slabou nohou vedle.

Místo toho ukázal Hýskov,  jak jednoduše se lze dostat před branku. Křížný centr ze středu pole zpracoval Vávra a předal ho na vápně Sechovcovi, jenž nechal parádně přeběhnout beka a obstřelil Herinka –  0:2.
Do poločasu stačil bombou z trestného kopu snížit kapitán Kollár, jehož střela od břevna doputovala dolů na hrbol, od něhož zapadla do sítě – 1:2.

Po změně stran domácí začali ještě víc makat a chtěli vyrovnat. Po několika zahozených šancí se to podařilo Špičkovi, který se trefil do šibenice.

Zdálo se, že zápas už remízou skončí, jenže v 94. minutě vybojovali hosté rohový kop, Steiner ho posadil na hlavu kapitána Sechovce a ten rozjel velkou euforii na jedné a smutek na druhé straně.