Výtečný vstup do soutěže zaznamenal i Žebrák, který deklasoval Neumětely 6:0. V prvním poločase se hrál vcelku vyrovnaný fotbal, jenže hosté se dopustili několika individuálních chyb a domácí nemilosrdně trestali. Do druhé půle Šemíci posílili útok, jenže hned po chvilce dostali čtvrtý gól a pak již rezignovali. Žebrák pak měl hru zcela ve své moci a z převahy přidal ještě další dvě branky.

Velmi dobře si vedli i fotbalisté Zdic, kteří jednoznačně přehráli Drozdov a svou převahu vyjádřili pěti brankami. Skvěle se vstup do soutěže povedl i Nižboru. Nováček soutěže hostil Újezd, který zřejmě bude jedním z adeptů na boj o udržení. Nižborští sice po poločase vedli 1:0, po změně stran ovšem přišla čtyřgólová smršť na Doubravan nakonec odjel s debaklem 5:0.

Tři body si připsali i fotbalisté Trubína, kteří se ale na vítězství na půdě Broum dost nadřeli. Hostům se po patnácti minutách zranil brankář Petr Vávra, který ovšem se sebezapřením dochytal první poločas. V něm padl jediný gól, když se ve 21. minutě Vilém Vlček uvolnil ve vápně a přehodil brankáře Broum. Domácí se sice snažili, vyrovnat se jim ale do přestávky i přes několik šancí nepovedlo. V závěru poločasu mohl zvýšit vedení hostů Porsch, jeho dorážka ale mířila mimo tři tyče. Do druhé půle se do branky Trubína postavil Karel Vávra. Broumy si pak vypracovaly několik vyložených šancí, jenže střelecky se domácím, které vydatně povzbuzovala zaplněná tribuna, nedařilo. Domácí se vyrovnání nedočkali. Naopak v 90. minutě pojistil vedení Trubína Seeman.

Dle očekávání vyhrál i celek Oseka, který lehce porazil nováčka ze Stašova. Vítězství si připsala i Tlustice, která na půdě Chlumce rozhodla do poločasu. Tlustičtí vedli o přestávce již 3:0, domácí se ale nevzdali a snažili se zápas zdramatizovat. Hosté si ale vedení pohlídali a nakonec vyhráli 5:2.

Osek - Stašov 4:1 (2:0), branky: Ehl 2, Ungr, Hlavatý Milan z pen. – Hubáček Milan, diváci: 80, rozhodčí: Červenka - Hájek, Knotek. Nižbor - Újezd 5:0 (1:0), branky: Lukeš Roman 2, Sevald, Kučera, Němeček Jan, rozhodčí: Šnajdr - Egrt, Vodička. Chlumec - Tlustice 2:5 (0:3), branky: Mašek, Kural - Bláha 2, Ungr Jan, Ungr Pavel, Škvára, diváci: 80, rozhodčí: Kareš - Šnajdr, Kadeřábek. Beroun B - Praskolesy 0:8 (0:4), branky: Perman 3, Kadeřábek 2, Šindelář 2, Ungr, diváci: 100, rozhodčí: Špicl - Ryska, Závora. Broumy - Trubín 0:2 (0:1), branky: Vlček Vilém, Seeman, diváci: 150, rozhodčí: Mázdra - Pecka, Marx. Žebrák - Neumětely 6:0 (3:0), branky: Kára 2, Raška 2, Nesnídal, Kuška, rozhodčí: Sekerka - Kros, Belanský. Zdice - Drozdov 5:1 (3:0), branky: Šinták 2, Kment, Svoboda K., Svoboda T. - Ptáček, diváci: 100, rozhodčí: Marx - Mázdra, Pecka.