Hostomice – Štěchovice 2:1

Fotbal, I.B třída, odd. E

Úvod zastihl domácí, kteří hráli stále ve velice oslabené sestavě, v hlubokém útlumu. Štěchovice přitiskly domácí k jejich šestnáctce a na dlouhé minuty Hostomice k ničemu nepustily. Domácí odolávali až do 20. minuty. To Bringler přešel přes domácího P. Sluku a následně přihrál tak šikovně, že jak Hrdlička, tak Rybák na míč nedosáhli a pro Kousala nebyl problém otevřít skóre utkání – 0:1. Domácí tento gól dostal do kolen a do konce prvního poločasu se nezmohli vůbec na nic.

Druhý poločas domácí zahájili větší aktivitou, zpřesnili přihrávky a najednou se situace otočila. Hosté jen bránili a na polovinu domácích se dostávali velice sporadicky. S tlakem samozřejmě přicházely i šance. Ale největší změna byla na hře hostů. Když vedli a měli hru pod kontrolou hrál se klidný až pohodový fotbal. Ovšem pod tlakem vytáhli hosté své trumfy, které je provázejí. Tím je zákeřnost a tvrdost až za hranici únosnosti. V sobotním utkání tyto negativní vlastnosti nejvíce pocítil Kačírek. Šance domácích přicházeli, ale skóre se neměnilo. Nevyužity skončili příležitosti Vyskočila, V. Kuby i V. Lisého. Až v 75. minutě po rohu Lefner z hranice šestnáctky nepovedenou střelou vyrovnal – 1:1. Po vyrovnávací brance tlak domácích zesílil do drtivých rozměrů. V 80. minutě vyslal Palivec kolmicí V. Lisého, hostující stoper Řehák se tolik soustředil na to, jak domácího útočníka „sestřelí“, že míč minul a V. Lisý podél vybíhajícího brankáře Zedníka strhl vedení na stranu domácích – 2:1. To už hosté neunesli a rozpoutali hotové peklo. Domácí hráči nestačili nadskakovat. V 92. po několikátém nevybíravém zákroku na Kačírka byl vyloučen hostující hráč. Na hřišti se strhla strkanice a rozhodčí raději utkání ukončil.