Žebrák – Tuchoměřice 3:0

Fotbal, I.B třída, odd. A

Utkání přineslo v první půli rychlý fotbal s šancemi na obou stranách. Domácí Barborka, Nesnídal ani Beránek ale skórovat nedokázali. Stejně se vedlo na druhé straně i Zavadilovi s Opatrným, kterému sebral Ťažký míč z kopačky až na brankové čáře. V samém závěru poločasu mohli jít domácí do vedení, ani jednu ze tří vyložených šancí ale neproměnili.

Po změně stran se již domácím začalo v koncovce dařit. V 57. minutě poslal domácí do vedení Kebrle, které dorazil střelu Káry. Hosté pak mohli vyrovnat, Zavadil ale mířil těsně nad břevno. V 72. minutě pak uděřili domácí podruhé, tentokrát se prosadil Procházka. Pojistku pak přidal ještě Barborka a Žebrák tak vedl již 3:0. A nemuselo zůstat jen u tohoto výsledku. Lehocký ale hlavičkoval pouze do břevna a Barborkovo sólo zneškodnil brankář Matouš. Žebrák tak nakonec vyhrál 3:0 a zajistil si tak záchranu.

„Věděli jsme, že musíme bodovat naplno, neboť se hrálo o záchranu a nic ještě nebylo rozhodnuto. V první půli jsme se dopustili několika chyb a neproměnili jsme některé šance. Hráčům ale musím za výkon poděkovat,“ uvedl trenér Žebráku Nesnídal.

Spartak Žebrák: Ťažký – Lehocký, Jirovský, Roztočil, Křivohlavý, Kára, Knop, Nesnídal L., Kebrle, Beránek, Barborka.