V první půli měli domácí výrazně navrch, ale dostali se jen do minima šancí. Skóre se změnilo poprvé ve 32. minutě, kdy po rychlém brejku přehodil vyběhnutého brankáře Horel – 1:0. O dvě minuty později se na druhé straně měla pískat po zákroku Palusky penalta, ale rozhodčí viděl celou situaci jinak. V samém závěru první půle nejprve Paluska trefil břevno a vzápětí hosté promarnili stoprocentní šanci, když Holý netrefil z malého vápna prázdnou branku.
Po změně stran hosté převzali iniciativu. Do šancí se ale nedostávali. V 64. minutě se ale hosté dočkali zaslouženého vyrovnání, když se po trestném kopu trefil hlavou k tyči Šťastný – 1:1. Domácí ale nesložili zbraně a v 77. minutě Paluska opět vrátil Berounu vedení – 2:1. V nastaveném čase pak ještě po nedorozumění brankáře s obráncem zakončil do prázdné branky Eliášek – 3:1. Podrobnosti o utkání přineseme v průběhu týdne.