KDC Beroun – Brandýs 0:2
Fotbal, krajský přebor

V utkání toho ani jeden celek příliš nepředvedl. Hrál se průměrný fotbal s minimem šancí. V první půli měli mírně navrch domácí, ale kromě střely Michala Nováka po brejku, kterou zlikvidoval Mašín, se do zakončení nedostali. Ani hosté na tom ale nebyli lépe.

Po změně stran převzali hosté iniciativu a svou převahu dokázali zúročit. V 75. minutě, kdy byl za postranní čárou ošetřován Lukáš Novák, se do odraženého míče opřel na hranici šestnáctky Petýrek a míč zapadl přesně k tyči – 0:1. Cementárny nepředvedly ve druhé půli téměř nic, naopak hosté mohli pojistit vedení v 84. minutě, kdy ale Folwarczného skvěle vychytal Lacina. O čtyři minuty ovšem Brandýs pojistil své vedení. Po rychlém brejku se o tyč trefil Folwarczny a hosté tak vyhráli 2:0.

KDC Beroun: Lacina – Smetana, Vlček, Petráš, Fujdiar, Grajcar (89. Baranovič), Novák L. (75. Šindelář), Frajer, Jalaghonia, Novák Mich., Šíma Mich.

 

Hořovice se v Nelahozevsi dočkaly první jarní výhry

Hořovice se dočkaly na půdě posledního celku tabulky výhry po dlouhých devíti kolech.

Nelahozeves – Hořovice 3:4

Fotbal, krajský přebor

Hosté mohli utkání s přehledem vysoko vyhrát, hrubky v obraně a neproměňování vyložených šancí ale udělaly ze zápasu drama.

Domácí vstoupili do utkání lépe, když se již ve 3. minutě dostali do vedení. V 16. minutě ale bylo vyrovnáno, když se z třiceti metrů trefil do šibenice Kaufman – 1:1. V samém závěru první půle pak Nesnídal zakončil pěknou kombinaci do prázdné branky – 1:2.

Po změně stran Hořovice neproměnily několik jasných šancí a tak udeřilo na druhé straně. V 57. minutě domácí z penalty vyrovnali a o tři minuty později šli dokonce do vedení – 3:2. Hosté ale nesložili zbraně a po ukázkové střele Nesnídala bylo opět vyrovnáno – 3:3. V 80. minutě pak po rohu Novotný hlavou strhl vedení na stranu Hořovic – 3:4. Poté se skóre již nezměnilo. „Neproměnili jsme v zápase řadu vyložených šancí a po vlastních chybách jsme inkasovali, což je nám letos vlastní. Tentokrát tam oproti předcházejícím utkáním bylo nasazení,“ uvedl trenér Novotný, který zaskočil u hořovického týmu na jeden zápas.

Hořovice: Šmerhovský – Slepička, Novotný, Linhart, Kaufman, Štěpnička, Svoboda (77. Kolář), Černý (63. Perman), Větrovský, Nesnídal, Bežó.