Právě tam se konal v sobotu turnaj o pohár starosty, kde se představili hráči, o kterých je uvažováno pro divizní celek. V Drozdově se představil tým složený převážně z mladíků, který by se měl prezentovat v dresu Hořovic v I.A třídě. Ti dokázali v souboji s účastníkem pražského přeboru, že jejich výkon je příslibem do budoucnosti.

Přípravné utkání Bzová–Tempo 2:2

Hosté byli v prvním poločase fotbalovější, dobře kombinovali a již v 7. minutě se ujali vedení brankou Huzky. Hráči v šedém dresu Bzové si vypracovali v úvodním dějství dvě gólové příležitosti, ale ty brankou neskončily. V samém závěru poločasu zúročilo Tempo Praha svojí gólovou převahu druhým gólem střelecky disponovaného Huzky. Po změně stran se ale karta úplně obrátila. Vedle Nováka se postavil na stopera Slepička a obrana začala hrát jistěji. Od toho se rozvinuly pěkné kombinační akce spojené s dravými průniky do vápna hostů Již v 50. minutě Bzová díky dorážce Šmída snížila na rozdíl jediného gólu. Pak se útoky střídaly na obou stranách, Tempo nevyužilo ohromnou příležitost před Bezkočkovou brankou. Na druhé straně ale pořádně zahrozili Šimůnek a Štěpnička, jejich střely ale mířily těsně kolem tyče. V doslova infarktovém závěru skórovali Pražané, ale jejich gól neby kvůli ofsajdu uznán. Po rozehrání se přes Raka dostal míč ke Štěpničkovi, který poslal přízemní centr do vápna, kam si naběhl Bláha a volejm zamířil k levé tyči branky Tempa a stanovil tak závěrečné skóre na konečných 2:2.

V dresu Bzové to zkoušeli po týdnu přípravy právě Bláha z Tlustice a Hlavsa z týmu Český lev Union Beroun. V následných dnech se rozhodne, kdo v týmu zůstane.

Branky: Šmíd, Bláha – Huzka 2. Rozhodčí: Krupa – Srb, Ducký. ŽK: Zima. Diváků: 45. Poločas: 0:2.

Bzová: Veselý (46. Bezkočka) – Rak, Král (46. Slepička), Novák, Švarc – Štěpnička, Šmíd, Šimůnek, Bláha – Kolář, Hlavsa (50. Bartoš).