Dobříš – ČLU Beroun 0:1

Fotbal, krajský přebor

Začátek utkání byl ve znamení oboustrané snahy o rychlou kombinační hru, která však narážela na pozorné obrany. Vyjímkou byla čtvrtá minuta, kdy po levé straně pronikl do vápna dobříšský Šimonovský, ale jeho centr před brankou nenašel dobíhající spoluhráče. Hosté prověřili pozornost Plevky v 24. minutě z trestného kopu, domácí brankář byl ale připraven a technickou střelu k tyči vytlačil na rohový kop.

Branky se Berounští dočkali ve 27. minutě. To pronikl do vápna Lukáš Novák, který následně prostřelil domácího brankáře – 0:1.

Vyrovnáno mohlo být v 34. minutě. Šimonovský šikovně rozehrál trestný kop, ale míč po teči obránce skončil pouze na tyči. V závěru poločasu se domácí usadili na půlce soupeře, ale vytvořili si pouze sérii rohových kopů, ze kterých nedokázali skórovat.

Druhý poločas začali lépe hosté. Do šance se dostal Horel, jeho nebezpečnou střelu ale dobříšská obrana zblokovala na roh. Postupně poté získávali převahu domácí, kteří museli otevřít hru.

V 74. minutě byl blízko vyrovnání obránce Černý. Jeho hlavičku však berounský brankář Lacina bravurně vyrazil na tyč. Dobříšští v závěru měli převahu. Střelu Budínského v 80. minutě vykopl berounský obránce z opuštěné branky, trestný kop Šimonovského v 85. minutě kryl Lacina, a když se domácí nedočkali branky ani po závarech v berounském vápně v nastaveném čase, skončilo utkání těsnou výhrou Berouna.