ČL Beroun – Lidice 6:0

Fotbal, I. B třída, odd. A

Domácí měli doslova raketový nástup a v 7. minutě již vedli po gólech Urbana a Palusky 2:0. Dobrý výkon Českého Lva poté pokračoval a po půlhodině hry již domácí vedli 4:0 a bylo po zápase. Hosté toho v utkání příliš nepředvedli, v největší šanci Lidic T. Radosta trefil ve druhé půli břevno. Domácí byli v zakončení mnohem úspěšnější. Berounský ostrostřelec Horel se několikrát dostal do sóla, dvě dokázal proměnit a bylo to již 6:0. Tímto výsledkem i zápas skončil.

Branky: 4. a 31. Urban, 7. Paluska, 20. Opalecký, 51. a 66. Horel. Rozhodčí: Holý. Poločas: 4:0.

Žebrák inkasoval na půdě Mutějovic pět branek

MUTĚJOVICE - Mužstvo Žebráku si mohlo výhrou na půdě Mutějovic pojistit své umístění ve středu tabulky, vše ale nakonec bylo jinak a Žebrák odjel s pětigólovým debaklem.

Mutějovice – Žebrák 5:0

Fotbal, I.B třída, odd. A

Úvod utkání debaklu rozhodně nenasvědčoval. Aktivnější byli hosté, kteří nepustili domácí na dostřel branky. V 15. minutě se však do šance dostal domácí Dušek, gólman Ťažký jeho střelu vyrazil a následný Duškův centr hlavičkou usměrnil do sítě Šťastný – 1:0. Tento gól jakoby dal domácím křídla a pouze dobrý výkon hostujícího gólmana udržoval Žebrák v naději. Tato naděje však trvala pouze do 32. minuty. To ve skrumáži vystřelil Dušek, který nastřelil svého spoluhráče, od nějž se míč šťastně odrazil do branky – 2:0. Ve 42. minutě pak Sajner z otočky upravil na 3:0.

V úvodu druhého poločasu se hosté osmělili a rychlý brejk zakončili střelou do tyče. To však bylo z jejich strany vše a zbytek zápasu se zcela jasně odehrál v režii domácích. V 71. minutě využil Pichner zaváhání hostů při rozehrávce, následně obešel i brankáře Ťažkého a skóroval do prázdné branky – 4:0. V 85. minutě pak Koláček prudkou střelou pod břevno podtrhl účet zápasu – 5:0.