Bzová nedokázala v Jankově vyrovnat

JANKOV, SEZIMOVO ÚSTÍ - Bzovou čekal na půdě Jankova důležitý zápas v boji o záchranu.

15.5.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Jankov – Bzová 2:1

Fotbal, Divize A

Vstup do utkání se lépe povedl hostům. Hned v úvodu se do dvou slibných šancí dostal Agh, který ale neuspěl. Na brankáře Hrubého poté nevyzrál ani Ehl. Hosté se také dostali k několik střelám, ale mířili hodně nepřesně. Největší šanci domácím nabídl ve 14. minutě brankář Bezkočka, který si vyběhl pro míč až na hranici šestnáctky. Balon ho ovšem k překvapení všech přeskočil, pozorný Štěch ale stihl skluzem zabránit jistému gólu.

Ve 24. minutě pak přišlo zranění Ehla, který musel odstoupit. Poté se sice hrálo nahoru dolů, ale bez vyložených šancí. V samém závěru první půle pak postupoval Šindelář sám na brankáře, ale ani jeho střela gól nepřinesla.

Ve druhém poločase se domácí začali více prosazovat. V 54. minutě ale mohl Bzovou poslat do vedení Saitzkoff, který ale šanci promarnil. Vzápětí se po chybě obránce Hrubého dočkali gólu domácí, když se pěknou střelou z hranice šestnáctky prosadil Stejskal – 1:0. Neuběhly ani dvě minuty a tentýž hráč upravil již na 2:0. Poté domácí hráli hodně lehkomyslně, a to až do 71. minuty kdy po ruce domácího hráče Štěch snížil z pokutového kopu – 2:1. Poté domácí přitvrdili, což odnesl zraněním Saitzkoff. Za tento likvidační faul si domácí Bláha vysloužil vyloučení.

Závěr utkání se hrál u vápna domácích. Hosté si vypracovali šance jen ze standardek, ale vysoké centry končily v rukou braknáře Hrubého. Ani v nastavení pak Bzová nedokázala vyrovnat a Jankov tak uhájil vítězství 2:1.

Branky: Stejskal P. 2 – Štěch. ŽK: Hrubý, Maršán, Bláha, Janoušek. ČK: Bláha (J). Diváků: 120. Rozhodčí: Špoták. Poločas: 0:0.
Bzová: Bezkočka – Hrubý, Štěch, Říha, Novák, Agh, Šimůnek, Šindelář, Kovařík, Ehl (Saitzkoff, Šilhavý), Šmíd.

Cábelíci na půdě Sezimova Ústí neuspěli

Fotbalistům Králova Dvora se zápas v Sezimovu Ústí nepovedl.

S. Ústí – Králův Dvůr 3:1

Fotbal, divize A

Vstup do utkání se hostům vůbec nepovedl a po patnácti minutách prohrávali již 0:2. „Nekoncentrovaností jsme udělali několik chyb a lacině jsme pustili soupeře do vedení, stejně jako v Třeboni,“ uvedl králodvorský trenér Miloslav Kučera. Po půlhodině hry dokázal snížit Petr Dochtor na 2:1. „Pak jsme si mysleli, že se naše hra zlepší, ale soupeř byl lepší,“ podotkl Kučera. Po hodině hry se počtvrté měnilo skóre. „Když jsme to otevřeli, soupeř nám dal třetí gól. Je to asi spravedlivé, domácí šli více za vítězstvím,“ dodal trenér Kučera.

Branky: 5. Koutník, 15. Zelenka, 61. Kvasnička – 30. Dochtor. Poločas: 2:1.
Králův Dvůr: Mojžíš – Petr, Podzemský, Vlček, Spurný, Frydrych (60. Srba), Klička (67. Grunt), Brož, Opl (27. Červenka), Dochtor, Fulín.

15.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – 9.–10. prosince 2017

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Při fotbalovém turnaji v hořovické hale viděli diváci plno zajímavých soubojů.
56

OBRAZEM: Lochovice ovládly turnaj mladších přípravek

OBRAZEM: Z vánočních trhů si děti odnesly malé dárky

Hýskov - Druhý adventní víkend se na náměstí 5. května v Hýskově konaly tradiční Vánoční trhy. Ty desítkám návštěvníků nabídly bohaté občerstvení a zajímavý program.

OBRAZEM: Vánoční jarmark přilákal stovky návštěvníků

Beroun - V Kulturním domě Plzeňka v Berouně se v sobotu uskutečnil vánoční jarmark, kde vystavovaly a prodávaly své výroby sociální organizace z Berouna a regionu.

Nejlépe střílela Sofie Jandová

Beroun - Jak v úvodu závodu Berounská vzduchovka 2017 uvedl jeden z pořadatelů Pavel Herold, do Berouna se po dlouhých letech (naposledy ještě za Svazarmu) vrátil střelecký závod ze vzduchové pušky, který byl pořádán především pro dívky a chlapce z Berouna a okolí.

Rumuni klátili značku a pošťák házel balíky: prohlédněte si nejlepší videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 8. prosince 2017.