Bzová – Roudné 5:1

Fotbal, divize A

Vstup do zápasu vyšel domácím na jedničku. Hned první akce totiž skončila gólem, když přihrávku Bláhy usměrnil do prázdné branky Šindelář – 1:0. Poté se hrálo převážně ve středu pole, až přišla 23. minuta. To si na půlce hřiště vzal míč Smejkal, prošel následně až na hranici pokutového území a nádhernou střelou do horního rohu branky nedal Erhartovi šanci – 2:0. Hosté toho v první půli mnoho nepředvedli. Kromě dvou standardních situací se k odhožení branky téměř nedostali. Zajímavý moment přišel ve 39. minutě, kdy se mimo pokutové území střetl domácí brankář Šilhavý s pronikajícím hráčem Roudného, což rozhodčí ocenil jen žlutou kartou.

Vstup do druhé půle patřil hostům, kteří si vypracovali převahu. V největší šanci hostů ovšem Voglovu hlavičku skvěle vychytal Šilhavý. Na druhé straně pak po rychlých protiútocích zahrozili Šindelář se Smejkalem, na Erharta ale nevyzráli. To se povedlo až Štěchovi, který v 64. minutě po rohu hlavou poslal míč do sítě – 3:0. Další góly mohli přidat Šindelář se Šmídem, kteří ale vyložené šance nezužitkovali. Další změna skóre přišla v 78. minutě, kdy Čihař obešel vše, co mu stálo v cestě a poslal následně míč do prázdné branky – 4:0. Hosté se dočkali čestného úspěchu v 88. minutě, kdy se hlavou prosadil volný Ryneš – 4:1. Poslední slovo ale měli domácí. V nastaveném čase tečoval Štěch hlavou trestný kop a Erhart na míč nedosáhl – 5:1.

Branky: 2. Šindelář, 23. Smejkal, 64. a 90. Štěch, 78. Čihař – 88. Ryneš. ŽK: Šilhavý, Šindelář, Čihař – Pintér, Šafránek, Vogl. Poločas: 2:0. Diváků: 150. Rozhodčí: Grimm.

Bzová: Šilhavý – Agh, Říha, Hrubý, Štěch, Šmíd, Kovařík, Smejkal, Bláha (59. Čihař), Šindelář (75. Šimůnek), Krejčí